Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Plantacja marihuany zlikwidowana

Autor: Łukasz Augustyn
Funkcjonariusze wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach zatrzymali 27-latka, u którego ujawniono uprawę konopi indyjskich a ponadto posiadał w domu marihuanę oraz amfetaminę. Mężczyzna przyznał się do uprawy konopi oraz posiadania narkotyków za co grozi mu kara pozbawienia wolności do 3 lat.

– Policjanci gorlickiego wydziału kryminalnego weszli w posiadanie informacji, że jeden z mieszkańców Gorlic uprawia krzewy konopi indyjskich – mówi st. asp. Grzegorz Szczepanek rzecznik KPP w Gorlicach. – Przeprowadzone w ostatni piątek (24 lipca) przeszukanie nieruchomości i zabudowań potwierdziło podejrzenia policjantów. Ujawnili oni i zabezpieczyli łącznie 18 krzewów konopi, z których część rosła w donicach w domu, a pozostałe rozsadzone były w ogrodzie. Ponadto w domu zatrzymanego 27-latka policjanci ujawnili narkotyki w postaci amfetaminy i marihuany.

W czasie przesłuchania mężczyzna przyznał się do uprawy konopi oraz posiadania substancji narkotycznych. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

fot. i źródło: KPP w Gorlicach

mimg_8127 mimg_8130

 

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy