Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Internet, światłowód - Gorlice, Bobowa
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Poranna kolizja w Łużnej

Autor: Łukasz Augustyn
Chwilowe opady deszczu, mokra nawierzchnia i chwila nieuwagi była dziś przyczyną zdarzenia drogowego w ścisłym centrum Łużnej.

Ok. godz. 9: 00 do gorlickiej policji wpłynęła informacja o zderzeniu dwóch pojazdów (Opel Astra i Volkswagen Golf) na drodze wojewódzkiej 977 relacji Konieczna – Tarnów. Przyczyną kolizji było nie zachowanie bezpiecznej odległości przez kierowcę Opla Astry, który najechał na tył Volkswagena. Osoby, które uczestniczyły w zdarzeniu nie doznały większych obrażeń. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym w kwocie 550 zł, ponadto na jego konto wpłynie 6 punktów karnych.

– Ustalenia policjantów wskazują, że kierujący oplem astrą nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go volkswagena golfa i najechał na jego tył. W wyniku zdarzenia lekkich obrażeń ciała doznała pasażerka Opla. Kobieta została zabrana do szpitala w Gorlicach, gdzie udzielono jej pomocy medycznej. Obydwaj kierujący byli trzeźwi.  – Mówi ASP. Karolina Gurba z Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy