Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Imprezowy rozkład jazdy na weekend!

Autor: Łukasz Augustyn
Brak pomysłu na pierwszy sierpniowy weekend? Przeczytaj uważnie ten artykuł.

W Gorlicach na stadionie GKS Glinik odbędzie się koncert pod nazwą Summer Beat Festival. Na scenie pojawią się: Claydee, Mario Bischin, Benassi Bros feat Dhany, After Party, Freaky Boys, D-Bomb, Pudzian Band, Sky-Win, Fajters i Rompey. Impreza rozpocznie się w sobotę o 18:00 i potrwa do godziny 3:00 w nocy. Bilety dostępne w cenie jedynie 35zł.

2 sierpnia w Szymbarku, Muzeum Dworu Karwacjanów i Gładyszów organizuje Pogórzańskie Targowisko Staroci. Impreza rozpocznie się o godzinie 10:00, wstęp będzie nas kosztował symboliczny 1zł.

Do Nowego Sącza zapraszamy na VII Zlot Pojazdów Zabytkowych w Miasteczku Galicyjskim. Organizatorzy przewidzieli prezentację pojazdów oraz korowód ulicami miasta. Start 1 sierpnia o godzinie 10:00.

Tego samego dnia, również w Nowym Sączu, rozpocznie się Festiwal “Wakacje z Muzyką” organizowany przez szkołę muzyczną I i II stopnia. W sobotę koncerty odbędą się w Ratuszu Miejskim, a w niedzielę w Auli Państowowej Szkoły Muzycznej. Będzie można tam usłyszeć m. in. koncert duetów fortepianowych.

W Muszynie, 1 i 2 sierpnia odbędzie się Festiwal Wód Mineralnych w Amfiteatrze “Zapopradzie”. Uczestnicy będą mogli spróbować wód z Muszyny, a także uczestniczyć w konferencji pod tytułem “Dobra woda źródłem zdrowia”. O swoim przybyciu należy wcześniej powiadomić organizatorów.

1, 2 i 3 sierpnia w Tarnowie będą miały miejsce dni motocrossu. W sobotę odbędzie się promocja odzieży motocrossowej na torze Janusza Kołodzieja w Nowodworzu. Odzież tą będzie prezentował 7-krotny mistrz swojego kraju w motocrossie – Deryl Atkins. Każdy będzie mógł przejechać się po torze, zaraz po tym, jak zrobi to gwiazda motocrossu. W niedzielę i w poniedziałek odbędą się szkolenia zawodników pod okiem Łukasza Kurowskiego. Liczba osób mogących wziąć udział w szkoleniach jest ograniczona.

Życzymy miłego weekendu i udanej zabawy.

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy