Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Imprezowy rozkład jazdy na weekend!

Autor: Łukasz Augustyn
Brak jakichkolwiek planów na weekend? Wieje trochę nudą? Dla nas to nie problem! Pomożemy Ci dobrze zaplanować sobotę i niedzielę.

Na sam początek proponujemy III edycję Otwartych Wrót Pogórza. W planie są między innymi warsztaty fotograficzne, warsztaty wiklinowe, obserwacje teleskopowe. Po za tym będzie można zwiedzić Kościół UNESCO w Binarowej, Muzeum Przyrodnicze w Ciężkowicach, ratusz w Tarnowie, Gorlice, Jamną i Diable Skały w Bukowcu, Rożnów, Czchów w sobotę i w niedzielę.

Impreza jest całkowicie darmowa. W Gorlicach 8 sierpnia o 21:30 w LaMusic Pub swój koncert będzie miał polski rockowy zespół muzyczny Code Under. Koło Grodzkie w Nowym Sączu zaprasza na organizowane przez Oddział PTTK wyjazd na Babią Górę i do Słowacji. Wycieczka startuje w niedzielę, 9 sierpnia o 6:00 i ma trwać do późnych godzin popołudniowych. Wymagane są wcześniejsze zapisy.

A na sam koniec dobrze spędzonego weekendu proponujemy trochę tańca. Najlepiej w Amfiteatrze w Ciężkowicach, gdzie przy dobrej muzyce odbędzie się Taniec Pod Gwiazdami. Życzymy miłego weekendu i udanej zabawy!

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy