Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Siatkarze nie zmarnowali wakacji!

Autor: Łukasz Augustyn
Przez dziesięć dni sierpnia, tj. 14-23.08.br w Złotoryi (województwo dolnośląskie) chłopcy w wieku do 17 lat szkolący się w bobowskim Ludowym Klubie Sportowym uczestniczyli w obozie sportowym.

W zorganizowanym przez LKS Bobowa wypoczynku wzięło udział 34 chłopców, nad których bezpieczeństwem czuwała 4 osobowa wyszkolona kadra. Czas spędzony na obozie był wypełniony nie tylko w zajęcia sportowe ale także rekreacyjno-integracyjne. Uczestnicy obozu trenowali w hali i na boisku lekkoatletycznym.

Podczas turnusu rozegrano sparingowy turniej z IKS Jelenia Góra i UKS Bolesławiec. Oba mecze bobowianie wygrali 3:0. LKS Bobowa grał w składzie: Kosiek Jakub, Gruca Jakub, Sobol Tomasz, Kubisz Karol, Szarek Konrad, Flądro Artur, Rysiewicz Mikołaj – libero, Wojtaczka Eryk.

Przeprowadzono także zawody pływackie na krytej pływalni w Jaworze. W eliminacjach wzięło udział 16 chłopców a sam finał bardzo emocjonujący. Pomimo dwukrotnego finału nie udało się wyłonić zwycięzcy. Dwa pierwsze miejsca zdobyli Mikołaj Rysiewicz i Jan Fyda, 3 miejsce Warzecha Konrad i 4 miejsce Filip Broniek.

W sobotnie popołudnie sparing z drużyną juniorek IKS Jelenia Góra rozegrali młodzicy. Bobowianie wygrali 3:2 grając w składzie:  Krupa Miłosz, Warzecha Konrad, Święch Konrad, Smoszna Michał, Sobol Wojciech , Myśliwiec Damian, Sobol Bartek, Śliwa Jacek, Warzecha Przemysław, Myśliwiec Sebastian, Gryzło Filip, Broniek Filip.

Wszyscy bawili się znakomicie, zwłaszcza podczas Obozowego Show kiedy to zawodnicy w małych grupach zaprezentowali scenki kabaretowe. Uczestnicy podczas wyjazdu zwiedzili Złotoryję, Kościół Pokoju w Jaworze a także ostatniego dnia Stare Miasto we Wrocławiu.

fot. i źródło: LKS Bobowa

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy