Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Aleksandra Gryzło laureatką w konkursie „Razem lepiej”

Autor: Katarzyna Mierzwa
Uczennica Gimnazjum w Bobowej, Aleksandra Gryzło, została laureatką nagrody głównej w konkursie plastyczno-literackim „Razem lepiej”.

Konkurs ten został zorganizowany w związku z XV edycją ogólnopolskiej kampanii profilaktycznej „Zachowaj Trzeźwy Umysł”. Finał kampanii odbył się 23 września br. w Centrum Olimpijskim w Warszawie. W uroczystości udział wzięli laureaci konkursów zorganizowanych w ramach kampanii, którym towarzyszyli rodzice, opiekunowie, przedstawiciele szkół oraz władz lokalnych.

Z naszej lokalnej społeczności do Warszawy pojechała Aleksandra Gryzło, nastolatka z Gimnazjum w Bobowej. Za bardzo interesującą pracę w konkursie plastycznym „Razem lepiej” została nagrodzona laptopem. Naszej zdolnej uczennicy towarzyszyli: Burmistrz Bobowej Wacław Ligęza, Pani Zdzisława Iwaniec – gminny koordynator kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”, Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Bobowej Adam Urbanek, opiekun laureatki Pani Aleksandra Sokołowska oraz rodzice laureatki Państwo Ewa i Jerzy Gryzłowie. Wszyscy jesteśmy bardzo dumni z sukcesu Oli i życzymy jej dalszych sukcesów w tym i innych konkursach

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy