Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Bobowscy piłkarze nie zwalniają tempa!

Autor: Jacek Kieroński
Sensacyjny lider gorlickiej A Klasy nie zwalnia tempa i pewnie podkreśla swoją dobrą pozycję. KS Bobowa, w wyjazdowym meczu 7 kolejki, który rozegrany został w minioną niedzielę, pokonał LKS Ogień Sękowa wynikiem 3:0.

Piłkarze z Bobowej zagrali bez swojego najlepszego obrońcy Krzysztofa Flądro, pauzującego z powodu kontuzji. W pierwszej połowie oba zespoły dały kibicom bardzo dobre widowisko. Lider gorlickiej A Klasy szybko wygrał walkę o środek boiska i w pierwszej połowie nie pozwolił zawodnikom z Sękowej stworzyć żadnej klarownej sytuacji do strzelenia bramki. Za to sam w 5 minucie pokazał pierwszą kombinacyjną akcję w ofensywie, po której uderzenie Damiana Świątańskiego nie zdołał obronić bramkarz gospodarzy. Prowadzenie na 2:0 zwiększył w 12. minucie Rafał Kudryk.

W drugiej połowie meczu gospodarze za wszelką cenę próbowali odwrócić losy spotkania przez co popełniali proste błędy. Sytuacje tą wykorzystał w 78. minucie Piotra Budzyn ustalając ostateczny wynik na 3:0.

Drużyna z Bobowej pokazała, że nie bez powodu jest w tym momencie na szczycie ligowej tabeli. Lider pewnie wygrał spotkanie, nie pozwalając wyrwać sobie zwycięstwa. Maszyna trenera Krzysztofa Flądro funkcjonuje wyśmienicie i patrząc na ich formę, można oczekiwać, że ten stan może jeszcze potrwać.

KS BOBOWA  3 : 0 LKS OGIEŃ SĘKOWA

Skład Podstawowy:

1.  Mateusz Gucwa (89’)
2. Damian Nowak
3. Dominik Gryzło
4. Dariusz Magiera
5. Sebastian Pawlak
6. Daniel Abram
7. Rafał Kudryk
8. Piotr Budzyn
9. Damian Świątański
10. Marek Magiera
11. Tomasz Magiera

Skład Rezerwowy:

1. Arkadiusz Barczyk (89’)
2. Grzegorz Dulęba (77′)

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy