Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Juniorzy KS Bobowej tracą punkty w Kamionce

Autor: Łukasz Kieroński
W dniu wczorajszym juniorzy KS Bobowa przegrali na wyjeździe w 6 kolejce sądeckiej I ligi okręgowej z drużyną Skalnik Kamionka Wielka. Mimo całkiem dobrej gry bobowskich piłkarzy, to gospodarze okazali się być mocniejszym zespołem. 

Niestety jest to już trzecia przegrana naszych młodych zawodników w tym sezonie. Nie udało się nam także zdobyć żadnej bramki. O niekorzystnym wyniku dla piłkarzy z Bobowej zdecydowały drobne błędy w obronie i brak szczęścia w akcjach ofensywnych. Naszemu zespołowi nie pomogła także dobra forma Miłosza Nideckiego, środkowego pomocnika, który zaliczył liczne odbiory piłki i świetnie rozgrywał.

Większość bramek, jakie zdobyli gospodarze były efektem szybkiego kontrataku. Bobowianie często ofensywnie przedostawali się pod bramkę rywala jednak tam tracili piłkę a w końcowym rozrachunku Skalnik strzelał błyskawicznie gol za golem. Celnym strzałem wykazali się m.in. Kopeć Daniel, Łukasz Poręba, Grabski.

Ten mecz to kolejna lekcja dla naszych młodych chłopców. Liczymy na wyciągnięcie wniosków a przede wszystkim na to, że juniorzy zagrają już bardziej skoncentrowani.

Skalnik Kamionka Wielka zapraszamy w przyszłej rundzie na rewanż! W Bobowej odegramy się!” – wypowiada się kapitan KS Bobowej Filip Świątański.

Skład Podstawowy:
1. Arkadiusz Barczyk
2. Szymon Świątański
3. Dawid Gerlak
4. Dawid Sorota (72′)
5. Arkadiusz Job (55′)
6. Arkadiusz Iwański
7. Przemysław Flądro
8. Filip Świątański
9. Miłosz Nidecki
10. Damian Radzik
11. Łukasz Kieroński

Skład Rezerwowy:
1. Jacek Kieroński (72′)
2. Paweł Forczek (55′)

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy