Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Ponownie jeden punkt dla juniorów KS Bobowa

Autor: Łukasz Kieroński
W piątek, 4 września br. na stadionie w Bobowej została rozegrana 3 kolejka I Ligi Okręgowej Juniorów Starszych. Na przeciwko siebie stanęli zawodnicy KS Bobowa oraz KS Kolejarz Stróże.

Spotkanie rozpoczęło się dramatycznie dla bobowian. Już w 3 minucie meczu stracili pierwszą bramkę po technicznym strzale napastnika KS Kolejarz Stróże. Drugi gol padł 3 minuty później przy stałym fragmencie gry, gdzie po nieporozumieniu obrońców napastnik Kolejarza wykorzystał sytuacje sam na sam z bramkarzem.

Zawodnicy z Bobowej po 10 minutach tracili 2 bramki i byli zmuszeni do bardziej agresywnej gry co przeniosło się na mnóstwo fauli i licznych prowokacji.W 35 minucie Dawid Sorota otrzymał żółtą kartkę po faulu na Piotrze Chronowskim, który dał się sprowokować i za niesportowe zachowanie otrzymał w przeciągu paru sekund aż 2 żółte kartki przez co osłabił drużynę Kolejarza.

Po zmianie stron, pobudzona przez trenera KS Bobowa rzuciła się do ataku, jednak Kolejarz umiejętnie się bronił. W końcu w 55 minucie było już 2:1 po uderzeniu Jakuba Oślizło a 20 minut później w 75 minucie bramkę na remis po błędzie bramkarza strzelił Filip Świątański. Do ostatniego gwizdka wynik już nie uległ zmianie. Mecz zakończył się wynikiem 2:2.

Wspomnieć należy, że kadra Kolejarza zgłosiła uwagi do stanu murawy. Według ich opinii trwa była nierówna przez co w pewnych miejscach ciężko było wybić piłkę. Jednak czy to wpłynęło na remisowy wynik?

Skład Podstawowy:
1.  Arkadiusz Barczyk
2 .Szymon Świątański
3.  Arkadiusz Iwański
4. Łukasz Kieroński
5. Krzysztof Mucha
6. Przemysław Flądro
7. Filip Świątański
8. Jakub Oślizło
9. Dawid Sorota
10. Dawid Gerlak
11. Jarosław Sokulski

Skład Rezerwowy:
1. Damian Radzik
2. Jacek Kieroński
3. Arkadiusz Job
4. Paweł Forczek

fot. Mateusz Książkiewicz

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy