Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Przedszkolaki z Bobowej powitały jesień

Autor: Łukasz Augustyn
O tym, że mamy już jesień możemy przekonać się sami, dzień jest nie tylko coraz krótszy ale i chłodniejszy. Symbolicznego powitania jesieni dokonali w minioną środę uczniowie klasy "0" w Zespole Szkół nr 1 w Bobowej.

Przedstawienie pt. „Powitanie Jesieni” zostało przygotowane przez przedszkolaki II grupy pod okiem wychowawczyni Barbary Potoczek oraz rodziców. Było to pierwsze publiczne wystąpienie dzieci w obecnym rok szkolnym 2015/2016. Dzieci w trakcie swych występów starały się przybliżyć swoim rówieśnikom, czym jest jesień, jakie ma charakterystyczne cechy oraz po czym możemy poznać jej nadejście. Najmłodsi jak na swój pierwszy występ wypadli bardzo dobrze. Wykonane ręczne kreacje idealnie podkreślały charakter przedstawienia.

Na inscenizację zaproszeni zostali dyrektor Danuta Tarasek, rodzice, dzieci ze wszystkich klas „0”, czterolatki wraz z wychowawcami oraz starsi koledzy i koleżanki z ZS w Bobowej. Przedstawienie wypadło wspaniale, wszyscy się dobrze bawili a aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy