Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Internet, światłowód - Gorlice, Bobowa
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Wysoka porażka juniorów

Autor: Łukasz Kieroński
Dzisiaj (tj. 12 września 2015 r.) na stadionie w Bobowej juniorzy KS Bobowa rozegrali mecz 5 kolejki w ramach I Ligi Okręgowej Juniorów Starszych. Tym razem rywalem bobowskiej drużyny był zespół ULKS Korzenna, którego zawodnicy okazali się być w świetnej formie.

Piłkarze ULKS Korzenna byli sporym wyzwaniem dla naszej ekipy. Cały mecz toczył się głównie pod dyktando drużyny z Korzennej, a KS Bobowa już od pierwszych minut prezentowała się wyraźnie gorzej. Na przerwę przed drugą połową nasi piłkarze schodzili z dwubramkową stratą. Pierwsza z nich padła już w 18 minucie za sprawą Pawła Chronowskiego, który technicznym lobnięciem piłki nad bramkarzem umieścił piłkę w siatce. Drugi gol goście zdobyli w 45 minucie, a jej strzelcem był Dawid Widlak. Druga połowa w wykonaniu piłkarzy z Bobowej była jeszcze słabsza, czego efektem był trzecia bramka w 60 minucie, strzelona przez Pawła Chronowskiego. Dwie ostatnie bramki padły w 90 minucie. Jedna z nich należała do Pawła Chronowskiego, który zaliczył hattricka, druga zaś do Konrada Płachty. Tym samym licznik bramek zatrzymał się na 5:0 dla ULKS Korzenna.

Jest to druga porażka juniorów w tym sezonie, w ubiegłą środę (tj. 9 września br.) KS Bobowa przegrała 3:0 z LKS „Poprad” Rytro.

Skład Podstawowy:
1. Arkadiusz Barczyk
2. Arkadiusz Iwański
3. Przemysław Flądro
4. Dawid Gerlak
5. Damian Radzik
6. Paweł Forczek (46′)
7. Krzysztof Mucha (55′)
8. Jakub Oślizło
9. Filip Świątański
10. Jarosław Sokulski
11. Łukasz Kieroński

Skład Rezerwowy:
1. Jacek Kieroński (55′)
2. Piotr Dębosz (46′)

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy