Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Konkurs na gadżet promocyjny Województwa Małopolskiego

Autor: Łukasz Augustyn
Województwo Małopolskie serdecznie zaprasza do udziału w konkursie na gadżet promocyjny regionu, służący budowaniu nowoczesnego wizerunku regionu, w oparciu o nowe logo Małopolski, osiągnięcia w dziedzinie innowacji oraz regionalne dziedzictwo kulturowe...

Uczestnikami konkursu mogą być wyłącznie osoby pełnoletnie, posiadające adres doręczenia na terytorium Polski, w tym: osoby fizyczne i prawne, ze szczególnym uwzględnieniem twórców i artystów prowadzących działalność gospodarczą w zakresie produkcji gadżetów promocyjnych lub zrzeszonych w stowarzyszeniach twórców i artystów, a także studentów i absolwentów kierunków artystycznych i projektowych.

Prace konkursowe oceniane będą w dwóch kategoriach:

Zwycięzcy otrzymają nagrody w wysokości 3 000 zł brutto z tytułu udzielenia licencji do projektu gadżetu w kategorii ogólnej pn. „Ja Małopolska” oraz 2000 zł brutto z tytułu udzielenia licencji w kategorii świątecznej pn. „Boże Narodzenie po małopolsku”. Laureaci konkursu ponadto mają możliwość otrzymania zlecenia na produkcję i dostawę zwycięskich pamiątek. Także Internauci będą mogli wybrać swojego faworyta w głosowaniu na Facebooku, który zostanie nagrodzony zestawem materiałów promocyjnych regionu.

Finał konkursu odbędzie się 14 listopada br. w Krakowie.

Regulamin konkursu oraz karty zgłoszeń znajdują się w załączeniu. Dodatkowe informacje w można uzyskać pod nr tel. 12 379 60 50.

Załaczniki:

KARTA ZGŁOSZENIA – do konkursu na gadżet promocyjny Województwa Małopolskiego. Kategoria „Ja Małopolska”.
KARTA ZGŁOSZENIA – do konkursu na gadżet promocyjny Województwa Małopolskiego. Kategoria „Boże Narodzenie po małopolsku”.

Regulamin Konkursu na gadżet promocyjny Województwa Małopolskiego.
baner_500x333px

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy