Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

MKS Podkarpacie Bobowa podbija Myślenice

Autor: Łukasz Augustyn
Sobotniego popołudnia (tj. 10 października br.) siatkarki MKS Podkarpacie Bobowa udały się na wyjazdowe spotkanie w ramach III ligi piłki siatkowej kobiet. Tym razem naszym zawodniczkom zmierzyć się przyszło z drużyną KS Dalin Myślenice.

To już drugie spotkanie naszych siatkarek w tym sezonie. Podobnie jak męska drużyna LKS Bobowa, tak i dziewczęta przywiozły z Myślenic zwycięstwo. Mecz był bardzo wyrównany, większość minut to walka punkt za punkt. Główną przeszkodą, z jaka musiały się spotkać podopieczne Adama Urbanka to dobra gra w polu po stronie Myślenic. Miało to przełożenie na dużą ilość ciekawych akcji. Mocną stroną zaś naszych siatkarek okazał się blok oraz dobra zagrywka, co pozwoliło na wygraną z Dalinem Myślenice wynikiem 3:1.

„Wygrana bardzo nas cieszy. Dziewczyny zagrały w miarę poprawnie, było dużo mniej błędów niż tydzień temu. Nie zabrakło też kilku zmian. Warto wspomnieć, że przeciwnik dysponował wysoką siatkarką grającą na środkowym polu i to ona głównie robiła nam zamieszanie. Z każdą minutą nasze dziewczyny opanowały strategię i zaczęły wyciągać jej zagrania. Liczymy na więcej sukcesów.” – Skomentował Adam Urbanek trener MKS Podkarpacie Bobowa.

ZESPÓŁ/SET SET I SET II SET III SET IV OGÓLNIE
KS Dalin Myślenice 17 25 23 24 1
MKS Podkarpacie Bobowa 25 17 25 26 3

 

MKS Podkarpacie Bobowa
Trener: Urbanek A.
Skład podstawowy
1 Motyka M.
2 Mucha J.
6 Machniewicz P.
7 Tarasek-Gigoń M.
8 Smoszna S
9 Ćwiklik K.
10 Styrkowiec S.
12 Wojtaczka J. (K)
Libero
13 Żarnowska A.

fot. ilustracyjne (archiwum)

mIMG_5015

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy