Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Nie wiesz gdzie wymienić opony na zimowe? HYDROTECH ma promocje! (TV)

Autor: Mateusz Książkiewicz

Zimowe opony to konieczność, mogą uratować nas przed wieloma przykrymi zdarzeniami na drodze, stąd gdy tylko temperatura bliska lub równa jest zeru, warto udać się do wulkanizatora. Bardzo ciekawą cenowo ofertę związaną z serwisem ogumienia przygotował Hydrotech w Siedliskach.

Przypomnijmy firma HydroTECH początkiem sierpnia poszerzyła znacznie zakres swych usług. W dotychczasowej ofercie pojawiła się mechanika pojazdowa, stacja kontroli pojazdów a także wulkanizacja.

Przyjeżdżając na wymianę opon do Siedlisk możesz liczyć na fachową pomoc i profesjonalny sprzęt. Nowoczesne maszyny gwarantują odpowiednie wyważenie kół, zaś sprawna obsługa zadba o szybką wymianę. Pracownicy serwisu zapakują także nasze letnie gumy, dzięki czemu nie ubrudzimy sobie tapicerki czy też bagażnika. To wszystko powoduje, że komfort usługi jest bardzo wysoki. Jeśli nie macie Państwo czasu stać w długich kolejkach, można zadzwonić i umówić się na wybraną godzinę: tel. 018 355 06 25. Cena za komplet czyli wymiana, wyważenie oraz przekręcenie 4 kół to tylko 40zł w przypadku stalowych felg, natomiast 50zł aluminiowych. Bez względu na jej wielkość. W serwisie HydroTECH-u istnieje także możliwość zamówienia oraz zakupu nowych opon zimowych.

Najbliższy serwis w Łużnej, podobne usługi oferuje w cenach znacznie wyższych. Dla przykładu za wymianę opon na 17 calowych felgach stalowych zapłacimy 64zł.

Dlaczego warto wymienić opony? Warto pamiętać, że różnica między przyczepnością opon letnich a zimowych na śniegu i oblodzonej jezdni jest bardzo duża. Zdarzają się owszem kierowcy, którzy uważają, że listopad to dla nich za wcześnie aby zmienić opony, bo przecież nie ma jeszcze śniegu a nawet jak spadnie to zaraz stopnieje. Jednak dla bezpieczeństwa ruchu drogowego byłoby najlepiej gdyby wszyscy kierowcy zakładali opony zimowe, zanim spadnie pierwszy śnieg. Tylko wtedy każdy kierowca byłby w stanie ocenić, co mogą, a czego nie mogą inne auta. Jak skutecznie hamują, przyspieszają czy skręcają.

Wyobraźmy sobie sytuację. Do kolumny kilku samochodów wyposażonych w opony zimowe, na ośnieżonej drodze, dołącza pojazd, który założone ma letnie opony. Gdy pojazdy będą musiały się zatrzymać, te z oponami zimowymi zrobią to znacznie szybciej a ten ostatni nie wiadomo czy zdąży.

Być może zakup zimowych opon jest sporym wydatkiem dla kierowcy, jednak w zamian otrzymujemy wartość bezcenną – poczucie bezpieczeństwa.

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy