Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Pechowa sobota dla juniorów z Bobowej

Autor: Jacek Kieroński
W sobotni poranek, 24 października br. KS Bobowa rozegrała mecz 11-kolejki pierwszej ligi okręgowej. Bobowianie przegrali na wyjeździe z KS Helena Nowy Sącz wynikiem 0:6 i była to niestety ich szósta już ligowa porażka.

Drużyna trenera Krzysztofa Flądry jak dotąd żadnego meczu. Od rozpoczęcia sezonu po 10 kolejkach nasi juniorzy strzelili tylko 6 goli, stracili aż 29.

Piłkarze z Nowego Sącza byli sporym wyzwaniem dla bobowskiej ekipy. Cały mecz toczył się głównie pod ich dyktando, a KS Bobowa już od pierwszych minut prezentowała się wyraźnie gorzej. Gospodarze szybko chcieli objąć prowadzenie, a potem kontrolować przebieg spotkania. W 10 minucie meczu dobrze rozegrany kontratak zakończył się golem dla liderów grupy, a 5 minut później zawodnicy KS Heleny poszli za ciosem trafiając gola na 2:0. Dwa stracone gole podłamały Bobowian, którzy do końca pierwszej części nie zagrozili bramce rywali.

Po zmianie stron to KS Helena dalej dominowała. Potwierdziła to bramka w 50 minucie, przez co tempo po trzecim golu gospodarzy znacznie się zwiększyło. Agresywniej grał również zespół prowadzony przez Krzysztofa Flądro, co spotkało się z rzutem karnym podyktowanym w 60 min dla gospodarzy. Jedenastkę pewnie wykonał bramkarz z Nowego Sącza podwyższając tym samym wynik na 4:0. Dwie ostatnie bramki padły w 85 minucie. Tym samym licznik bramek zatrzymał się na 6:0 dla KS Heleny Nowy Sącz.

– Trudno komentować takie spotkanie. Czujemy rozgoryczenie i nadal siedzą w nas emocje po tym meczu. Pretensje możemy mieć tylko do siebie. Zabrakło nam skuteczności i spokoju w polu karnym. Straciliśmy kolejne punkty i jesteśmy bardzo źli na tę sytuację – nie kryje trener KS Bobowej Krzysztof Flądro.

Żółtą kartkę podczas meczu otrzymał Dawid Gerlak.

Skład Podstawowy:

1. Arkadiusz Barczyk
2. Przemysław Flądro
3. Jarosław Sokulski
4. Arkadiusz Iwański
5. Dawid Gerlak
6. Krzysztof Mucha
7. Arkadiusz Job
8.Damian Radzik
9. Szymon Świątański
10.Łukasz Kieroński
11. Jacek Kieroński

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy