Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Powalczmy razem o 200 tyś zł !

Autor: Łukasz Augustyn
Turniej Miast to konkurs organizowany w Polsce od 3 lat. W tym roku również możemy wziąć udział w tym wydarzeniu i zagłosować na nasze miasto powiatowe. Każde kliknięcie "GŁOSUJ" jest ważne i może odegrać kluczową rolę w wyścigu po główną nagrodę, którą jest 200 000 zł. Tylko 10 sekund wystarczy, aby 200 tysięcy złotych było nasze. 10 sekund.  Tyle potrzeba, aby wziąć udział w konkursie i wywalczyć darmową promocję Gorlic w serwisach ONET.PL oraz ZUMI.PL. Jak to zrobić? Tylko tyle. 10 sekund, które może dać naszemu miastu ogromne środki na ogólnopolską promocję. Dlatego przyłącz się do akcji i pomóż swojej małej ojczyźnie. Razem możemy zrobić tak wiele! W tej edycji konkursu trzy miasta, które zajmą najwyższe miejsca w rankingu otrzymają 99% rabatu na kampanie promocyjne: I miejsce – 200 tys. PLN, II miejsce - 100 tys. PLN, III miejsce - 50 tys. PLN. Poza tym miasto, które zdobędzie najwięcej głosów otrzyma nagrodę specjalną – 99% rabatu na kampanię promocyjną w wyżej wymienionych internetowych mediach wartości 50 ty. PLN. Konkurs ma formę rankingu, w którym uczestnicy mogą zagłosować na jedno spośród 335 miast powiatowych. Aby każde miasto miało równe szanse wygrania nagrody, w rankingu uwzględniona jest proporcja ilości głosów do ilości mieszkańców. Jedna osoba może oddać jeden głos na dane miasto w kategorii Najpopularniejsze Miasto. Głosować można za pomocą przycisku Głosuj, jednocześnie podając swój adres e-mail. Głos uważa się za ważny w momencie, gdy Użytkownik potwierdzi link aktywujący, wysłany na jego adres e-mail. W trakcie trwania Konkursu jeden Użytkownik może zagłosować raz z jednego adresu email na jedno miasto. Użytkownik może również oddać jeden Głos w każdej z czterech dodatkowych kategorii miasta: Aktywnego Biznesowo, Ekologicznego, Przyjaznego Turystom oraz Bezpiecznego. Regulamin Turnieju Miast Zumi Do tegorocznej edycji konkursu wprowadzono kilka nowości: Pierwsza nowość – internauci po oddaniu głosu na miasto, które wspierają w Turnieju, będą mogli dodatkowo wziąć udział w krótkiej sondzie i pomóc nam wybrać miasta, które szczególnie wyróżniają się i zasługują na miano miast: Aktywnego Biznesowo, Ekologicznego, Przyjaznego Turystom oraz Bezpiecznego. Po podsumowaniu głosów nagrodzone zostaną miasta w każdej z tych kategorii 99% rabatem na działania reklamowe o wartości 6 tys. PLN. Druga nowość to Konkurs fotograficzny dla internautów, którzy otrzymają szansę na pokazanie swojego miasta na zdjęciach. Zwycięskie fotografie zostaną opublikowane na stornie głównej Zumi i będą nową tapetą danego miasta. Regulamin Konkursu fotograficznego

Turniej Miast to konkurs organizowany w Polsce od 3 lat. W tym roku również możemy wziąć udział w tym wydarzeniu i zagłosować na nasze miasto powiatowe. Każde kliknięcie „GŁOSUJ” jest ważne i może odegrać kluczową rolę w wyścigu po główną nagrodę, którą jest 200 000 zł.

Tylko 10 sekund wystarczy, aby 200 tysięcy złotych było nasze. 10 sekund.  Tyle potrzeba, aby wziąć udział w konkursie i wywalczyć darmową promocję Gorlic w serwisach ONET.PL oraz ZUMI.PL.

Jak to zrobić?

Tylko tyle.

10 sekund, które może dać naszemu miastu ogromne środki na ogólnopolską promocję.

Dlatego przyłącz się do akcji i pomóż swojej małej ojczyźnie. Razem możemy zrobić tak wiele!

W tej edycji konkursu trzy miasta, które zajmą najwyższe miejsca w rankingu otrzymają 99% rabatu na kampanie promocyjne:

I miejsce – 200 tys. PLN,

II miejsce – 100 tys. PLN,

III miejsce – 50 tys. PLN.

Poza tym miasto, które zdobędzie najwięcej głosów otrzyma nagrodę specjalną – 99% rabatu na kampanię promocyjną w wyżej wymienionych internetowych mediach wartości 50 ty. PLN.

Konkurs ma formę rankingu, w którym uczestnicy mogą zagłosować na jedno spośród 335 miast powiatowych. Aby każde miasto miało równe szanse wygrania nagrody, w rankingu uwzględniona jest proporcja ilości głosów do ilości mieszkańców. Jedna osoba może oddać jeden głos na dane miasto w kategorii Najpopularniejsze Miasto. Głosować można za pomocą przycisku Głosuj, jednocześnie podając swój adres e-mail. Głos uważa się za ważny w momencie, gdy Użytkownik potwierdzi link aktywujący, wysłany na jego adres e-mail. W trakcie trwania Konkursu jeden Użytkownik może zagłosować raz z jednego adresu email na jedno miasto. Użytkownik może również oddać jeden Głos w każdej z czterech dodatkowych kategorii miasta: Aktywnego Biznesowo, Ekologicznego, Przyjaznego Turystom oraz Bezpiecznego.

Regulamin Turnieju Miast Zumi

Do tegorocznej edycji konkursu wprowadzono kilka nowości:

Pierwsza nowość – internauci po oddaniu głosu na miasto, które wspierają w Turnieju, będą mogli dodatkowo wziąć udział w krótkiej sondzie i pomóc nam wybrać miasta, które szczególnie wyróżniają się i zasługują na miano miast: Aktywnego Biznesowo, Ekologicznego, Przyjaznego Turystom oraz Bezpiecznego. Po podsumowaniu głosów nagrodzone zostaną miasta w każdej z tych kategorii 99% rabatem na działania reklamowe o wartości 6 tys. PLN.

Druga nowość to Konkurs fotograficzny dla internautów, którzy otrzymają szansę na pokazanie swojego miasta na zdjęciach. Zwycięskie fotografie zostaną opublikowane na stornie głównej Zumi i będą nową tapetą danego miasta.

Regulamin Konkursu fotograficznego

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy