Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Fatalna passa trwa…

Autor: Jacek Kieroński
Juniorzy bobowskiego klubu sportowego nie przędą w tym sezonie zbyt dobrze. Tym razem, w zeszłą sobotę (tj. 31 października br.), przegrali na własnym stadionie 0:1 z Sokołem Stary Sącz.

Od pierwszych minut gospodarze dominowali w środkowej części boiska, zepchnęli rywala do obrony i szukali swoich okazji. W 10 minucie świetną sytuacje na strzelenie bramki miał napastnik Łukasz Kieroński, który próbował przelobować bramkarza przyjezdnych, jednak piłka minimalnie przeleciała nad bramką. W późniejszej fazie gry większość podań odbywała się w środkowej części boiska. W 30 minucie kolejne szansy na otworzenie wyniku mieli: ponownie Łukasz Kieroński, a następnie Damian Radzik.

Końcówka pierwszej połowy była szczęśliwa dla gości. W 44 minucie Artur Orłowski wykorzystał swoją okazje po błędzie pomocnika Arkadiusza Joba strzelając zwycięską bramkę. Początek drugiej połowy to wymiana kilku akcji i dobra gra formacji obronnych ze strony KS Bobowej. Największe wrażenie zrobiła defensywa Bobowej, która rozbijała akcje piłkarzy ze Starego Sącza w jej początkowych fazach. W dalszej części gry większą inicjatywę wykazywali podopieczni Krzysztofa Flądro. Pomimo wielu prób, brakowało szczęścia, tak jak między innymi w 60. minucie, gdy swoją okazje miał Damian Radzik, jednak minimalnie chybił, a chwilę potem, w 78 minucie, Jacek Kieroński świetnie uderzył piłkę głową po dośrodkowaniu kapitana Bobowej Łukasza Kierońskiego, jednak pewną interwencją popisał się bramkarz gości.

Ostatnie minuty były pełne kontrowersyjnych decyzji sędziów i bardzo twardej gry miejscowych zawodników. Mimo wielkich chęci i zaangażowania i optycznej przewagi gospodarzy, to Sokół wywozi z Bobowej cenne trzy punkty.

“Pomimo tego, że jest to kolejna porażka, chłopcy zostawili podczas tego meczu dużo zdrowia i charakteru na boisku. Dołożyli także dobrą grę wobec czego zasługiwali przynajmniej na remis. Do domów będziemy wracać bardzo smutni, tym bardziej, że to była twarda, zdecydowana walka.” – mówił po spotkaniu trener Krzysztof Flądro.

Skład podstawowy:

1. Barczyk Arkadiusz
2. Iwański Arkadiusz
3. Sorota Dawid
4. Gerlak Dawid
5. Świątański Szymon
6. Flądro Przemysław
7. Radzik Damian
8. Forczek Paweł
9. Job Arkadiusz (45′)
10. Kieroński Łukasz
11. Kieroński Jacek

Skład rezerwowy:

1. Mucha Krzysztof (45′)

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy