Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Zwycięstwo w derbach Pogórza !

Autor: Łukasz Kieroński
Po raz pierwszy w historii rozgrywek III ligi mężczyzn doszło do derbów Pogórza, w których musieli się zmierzyć zawodnicy Orła Ciężkowice i LKS Bobowa.

Siatkarski pojedynek rozegrany został hali w Ciężkowicach, gdzie nadarzyła się okazja na odrobienie strat z poprzednich spotkań. Bobowianie wygrali 3:0 w setach (do 20, 27 i 24)

W meczu od samego początku widać było, kto będzie faworytem tego spotkania. Dobra mobilizacja, skupienie oraz próby unikania błędów przełożyły się na dobry wynik zawodników z Bobowej.

„Pierwszy set był wyrównany jednak jego końcówka należała do naszego zespołu. Pozostałe 2 sety mogę powiedzieć, że miały podobny przebieg czyli w większości nasza przewaga. Popełnienie kilku błędów przez naszych zawodników spowodowało, że zakończenie ostatnich setów było emocjonujące i wygrywaliśmy je na przewagi. W przeciągu całego spotkania byliśmy zespołem lepszym. Cieszymy się, że gramy na 3 sety zwycięstwo było nam potrzebne. Jestem zadowolony z tego spotkania, gra była niezła jak i sama postawa zawodników.” – mówi trener Paweł Popardowski

SET I SET II SET III Ogólnie
Orzeł Cieżkowice 20 27 24 0
LKS Bobowa 25 29 26 3

 

LKS Bobowa grał w składzie:

Trener Popardowski Paweł.

Tubek Michał ( 6 )
Popardowski Jakub ( 7 )
Gryzło Przemysław ( 7 )
Martuszewski Paweł ( 5 )
Kudławiec Marcin ( 8 )
Steinhoff Bogumił ( 18 )
Rysiewicz Mikołaj – libero
Gądkiewicz Damian
Kosiek Jakub
Kubisz Karol
Turek Paweł

fot. Aneta Bogusz

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy