Marzena Oleś Kluska czarna owca kandydat do sejmiku Województwa Małopolskiego

Przegrana seniorów KS Bobowa na przedostatnim spotkaniu rundy jesiennej

Autor: Łukasz Augustyn
W minioną niedziele (tj. 9 listopada br.) seniorzy KS Bobowej polegli w wyjazdowym meczu z LKS Nafta Kryg 2:1. Dla Bobowian jedyną bramkę w spotkaniu strzelił Marek Magiera.

Bobowianie już od pierwszych minut meczu atakowali gospodarzy, tylko w ciągu 15 minut potrafili oddać aż 6 strzałów jednak za każdym razem zawodnikom brakowało szczęścia. Wynik spotkania otworzył nasz zawodnik, Marek Magier w 26 minucie kiedy po szybkiej wymianie podań w środku pola, piłka znalazła się w polu karnym a następnie bramce gospodarzy. Akcję tą wszyscy poczytali jako nadzieję na wygraną jednak podopieczni trenera Dariusza Jodłowskiego szybko podnieśli się po stracie gola i już w 36 minucie wykorzystali zamieszanie w polu karnym Bobowian strzelając wyrównującą bramkę.

W drugiej części spotkania panowała lekka nuda. Piłkarze starali się grać długimi podaniami, mnożyły się faule. Dziewięć minut przed końcem meczu, w 81 minucie szczęście uśmiechnęło się do miejscowych, którzy trafili zwycięską bramkę. Zawodnicy z Bobowej próbowali doprowadzić chociażby do remisu, czego dowodem mogła być akcja Marka Magiery w 88 minucie, jednak uderzenie okazało się zbyt mocne i piłka wylądowała na poprzeczce. Ostateczny wynik spotkania to 2:1 dla LKS Nafta Kryg.

Żółtą kartkę w meczu obejrzał Dominik Gryzło oraz Sebastian Pawlak.