Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Przegrana seniorów KS Bobowa na przedostatnim spotkaniu rundy jesiennej

Autor: Łukasz Augustyn
W minioną niedziele (tj. 9 listopada br.) seniorzy KS Bobowej polegli w wyjazdowym meczu z LKS Nafta Kryg 2:1. Dla Bobowian jedyną bramkę w spotkaniu strzelił Marek Magiera.

Bobowianie już od pierwszych minut meczu atakowali gospodarzy, tylko w ciągu 15 minut potrafili oddać aż 6 strzałów jednak za każdym razem zawodnikom brakowało szczęścia. Wynik spotkania otworzył nasz zawodnik, Marek Magier w 26 minucie kiedy po szybkiej wymianie podań w środku pola, piłka znalazła się w polu karnym a następnie bramce gospodarzy. Akcję tą wszyscy poczytali jako nadzieję na wygraną jednak podopieczni trenera Dariusza Jodłowskiego szybko podnieśli się po stracie gola i już w 36 minucie wykorzystali zamieszanie w polu karnym Bobowian strzelając wyrównującą bramkę.

W drugiej części spotkania panowała lekka nuda. Piłkarze starali się grać długimi podaniami, mnożyły się faule. Dziewięć minut przed końcem meczu, w 81 minucie szczęście uśmiechnęło się do miejscowych, którzy trafili zwycięską bramkę. Zawodnicy z Bobowej próbowali doprowadzić chociażby do remisu, czego dowodem mogła być akcja Marka Magiery w 88 minucie, jednak uderzenie okazało się zbyt mocne i piłka wylądowała na poprzeczce. Ostateczny wynik spotkania to 2:1 dla LKS Nafta Kryg.

Żółtą kartkę w meczu obejrzał Dominik Gryzło oraz Sebastian Pawlak.

Skład podstawowy:

1. Mateusz Gucwa
2. Daniel Abram (70′)
3. Piotr Budzyn
4. Krzysztof Flądro
5. Dominik Gryzło
6. Rafał Kudryk
7. Marek Magiera
8. Dariusz Magiera
9. Damian Nowak
10. Sebastian Pawlak
11. Daniel Żabiński
Skład rezerwowy:
1. Jakub Apriasz (70′)

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy