Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Tak niewiele brakło! LKS Bobowa kontra GSKS Laskowa

Autor: Łukasz Augustyn
W minioną sobotę na hali sportowej w Bobowej rozegrany został mecz piłki siatkowej mężczyzn w ramach szóstej kolejki III ligi. Na własnym boisku zawodnicy z LKS Bobowa podejmowali gości z GSKS Laskowa.

To już kolejne spotkanie, w którym naszym zawodnikom przyszło się zmierzyć w grze do pięciu setów. Podczas gry nie brakowało długich i szybkich akcji, zaś falujący wynik po obu stronach siatki podnosił kibicom jak i samym siatkarzom adrenalinę. Na samym początku wydawać się mogło, że punkty z wygranego meczu trafią do Bobowej, stało się jednak inaczej. Według trenera LKS Bobowa przyczyną były zmiany w składzie oraz początek sezonu.

„Mecz był wyrównany na niezłym poziomie. Niestety z naszej strony gra falowała, nie byliśmy w stanie utrzymać dobrego poziomu gry we wszystkich setach. Oddaliśmy trochę punktów przeciwnikowi, dzięki czemu miał możliwość się rozegrać. Tym razem w końcówce spotkania przegraliśmy 3:2. Musimy dojść do stałej, dobrej formy aby gra nie falowała. Podczas meczu nie brakowało momentów bardzo dobrych ale i bardzo słabych. Powodem tego jest nie tylko początek sezonu ale i zmiany w składzie.” – skomentował trener LKS Bobowa Paweł Popardowski

SET I SET II SET III SET IV SET V Ogólne
LKS Bobowa 25 11 19 25 11 2
GSKS Laskowa 17 25 25 20 15 3

Skład LKS Bobowa

Trener: Popardowski Paweł.

Tubek Michał ( 7 ) ·Popardowski Jakub ( 9 ) ·Gryzło Przemysław ( 11 ) ·Martuszewski Paweł ( 13 ) Kudławiec Marcin ( 3 )
Steinhoff Bogumił ( 14 )
Rysiewicz Mikołaj – libero
Gądkiewicz Damian ( 3 )
Kosiek Jakub
Kmak Dawid
Kubisz Karol
Turek Paweł

fot.  Aneta Bogusz

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy