Jadwiga Wójtowicz kandydat do sejmiku województwa małopolskiego

Kadeci LKS Bobowa lepsi od MKS Ryglice

Autor: Jacek Kieroński
W niedzielę (13 grudnia br.) w lidze wojewódzkiej kadetów nasi zawodnicy pewnie wygrali w Ryglicach z tamtejszym MKS.

Bobowianie byli lepsi od rywali w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła, co udowodnili już w pierwszym secie, gładko wygranym (25:13). W kolejnym nieco się rozluźnili, co pozwoliło rywalom nawiązać bardziej wyrównaną walkę. W końcówce to jednak nasza drużyna była skuteczniejsza i zwyciężyła (25:20). Trzecią i ostatnią partię zespół Krzysztofa Płazińskiego bez większych problemów ponownie wygrał (25:13).

”Zespół z Bobowej rozpoczął w doskonałym stylu i wygrał mecz bez straty seta. Dla naszych młodych siatkarzy nie było straconych piłek, dobrze funkcjonował serwis jak i atak. Miejmy nadzieję, że następne również będą tak dobre.” – skomentował Paweł Popardowski.