Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Internet, światłowód - Gorlice, Bobowa
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

LKS Bobowa przegrywa w Tarnowie

Autor: Jacek Kieroński
W ostatnim w tym roku kalendarzowym meczu III ligi siatkówki, który odbył się 19 grudnia, nasi zawodnicy przegrali po dobrym meczu z zespołem Iskierka Tarnów. Siatkarze LKS Bobowa na hali tarnowskiego Domu Sportu ulegli Gospodarzom w setach 1:3.

Siatkarze z Bobowej grali prawie w pełnym składzie, za wyjątkiem kontuzjowanego Bogumiła Steinhoffa, z którego w tym meczu nie mógł skorzystać trener bobowskiej drużyny, Paweł Popardowski.

Przyznać należy, że rywalizujące ze sobą zespoły zagrały mecz na naprawdę wysokim poziomie. Gra była wyrównana, a wynik zmieniał się punkt za punkt. W pierwszym secie oba zespoły zgotowały kibicom prawdziwy horror. W kluczowych momentach to jednak siatkarze Gospodarzy wykazali się większymi umiejętnościami, doświadczeniem i opanowaniem nerwów. Było to widoczne już w końcówce pierwszego seta, którego Gospodarze wygrali 26:24. W drugim secie to nasza drużyna zwyciężyła ze znacznym zapasem punktowym, osiągając wynik 25:18. Przewaga siatkarzy z Bobowej w tym secie widoczna była w takich elementach, jak blok i zagrywka. Szczególnie w serwisie pokazaliśmy się z naprawdę dobrej strony, a rywale musieli uznać naszą wyższość.

 

Kolejne odsłony były już jednak koncertem gry w wykonaniu Gospodarzy. To oni wówczas zagrywką i atakiem siali spustoszenie w szeregach Bobowej, wygrywając trzeci set do – 15, a czwarty do -20, przez co mogli ostatecznie cieszyć się zwycięstwem 3:1.

 SET I SET II SET III OGÓLNIE
LKS Bobowa   24 25 15 1
GPF MUKS Iskierka Tarnów   26 18 25 3

LKS Bobowa grał w składzie:

Trener Popardowski Paweł.

1. Tubek Michał
2. Popardowski Jakub
3. Gryzło Przemysław
4. Martuszewski Paweł
5. Kudławiec Marcin
6. Rysiewicz Mikołaj – libero
7. Gądkiewicz Damian
8. Kubisz Karol
9. Turek Paweł

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy