Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Podsumowanie Świąt na drogach powiatu. Nietrzeźwy mieszkaniec Brzany!

Autor: Łukasz Augustyn
Okres Bożego Narodzenia (czyli od 24 do 27 grudnia br.) minął stosunkowo spokojnie jeśli weźmiemy pod uwagę bezpieczeństwo.  W naszej okolicy policja odnotowała dwie poważniejsze interwencje - nietrzeźwego zatrzymanego w Bobowej oraz kolizję z udziałem dzikiej zwierzyny w Woli Łużańskiej.

W godzinach nocnych a dokładnie około godziny 3:30 w Bobowej, na ulicy Topolowej policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę. Mieszkaniec Brzany podróżował na “podwójnym gazie” Oplem Astra. Po przeprowadzeniu przez policjantów badania trzeźwości urządzenie wskazało 0,9 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Dodatkowym aspektem na niekorzyść kierującego był fakt, iż nie posiadał on uprawnień do kierowania pojazdami. Za popełnione czyny kierowca Opla odpowie przed sądem.

Do drugiego zdarzenia doszło 27 grudnia ok godz. 18: 00 w pobliskiej Gminie Bobowa miejscowości Wola Łużańska. Kierujący samochodem Audi A5 najechał na zająca, który wbiegł wprost pod jadący samochód. Po przeprowadzeniu badania okazało się, że kierowca był trzeźwy.

fot. archiwalne ( ilustracyjne)

 

m6-img_9385

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy