Siatkarki MKS-u pokonały SALOS Staniątki

Piątkowego wieczoru (11 grudnia br.) na hali sportowo-widowiskowej w Bobowej odbył mecz w ramach III ligi piłki siatkowej kobiet pomiędzy MKS Podkarpacie Bobowa, a drużyną SL Salos Staniątki. Nasze siatkarki po ciężkim meczu wygrały w setach 3:1.

Spotkanie przez dwa pierwsze sety było bardzo wyrównane, a obie drużyny zdobywały punkt za punkt. Pierwszy set dla MKS-u był bardziej szczęśliwy gdyż udało im się wygrać (25-19). W drugim secie zaś role się odwróciły i to rywalki wygrały seta (20-25). W kolejnych dwóch setach naszym siatkarkom udało się wygrać z bardzo dobrym wynikiem (25-13) i  (25-16). Mimo ciężkiego początku, który dotyczył głównie silnego bloku rywalek ze Staniątek, zawodniczki MKS-u nie dały odebrać sobie punktów i ostatecznie wygrały 3:1.