Marcin Wąs - II tura wyborów Burmistrza Bobowej

Walka bobowskich siatkarek z SMS Dalin Myślenice do 5 setów!

W sobotę (19 grudnia br.) na hali sportowo-widowiskowej w Bobowej odbył mecz III ligi piłki siatkowej kobiet pomiędzy MKS Podkarpacie Bobowa a drużyną SMS Dalin Myślenice. Nasze siatkarki po ponad godzinnej walce wygrały wynikiem 3:2.

W pierwszej partii podopieczne trenera Adama Urbanka prowadziły grę punkt za punkt, co bywa niebezpieczne w starciach z nieobliczalnymi zespołami. Doping kibiców  skutecznie przebudził nasz zespół, który dograł tego seta na swoją korzyść wynikiem (25:20). Bezproblemowa wygrana drugiego seta (25:18) uśpiła miejscową drużynę, która w trzeciej partii zaczęła mylić się na zagrywce, straciła także skuteczność w ataku.

Zespół z Myślenic przejął inicjatywę, dlatego też wygrał dwa kolejne sety: (23:25) i (21:25). Wystarczyło jednak, by nasze siatkarki postawiły w piątym secie skuteczny blok, dołożyły do tego kilka błyskotliwych ataków a rywalki były bez szans. Szkoleniowiec gości próbował zmian, ale bezskutecznie, bo to zespół MKS Podkarpacie Bobowa zasłużenie wygrał w tie braku ( 15:9).

set I           set II        set III       set IV     tie-break     Ogólnie

MKS Podkarpacie Bobowa:         25               25              23            21            15                     3

SMS Dalin Myślenice:                  20               18              25            25             9                      2