Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Wspólnie obudźmy Pawła

Autor: Łukasz Augustyn
Wraz z fundacją "Beskidzka Zima" i Redakcją Gazety Gorlickiej zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w zebraniu pieniędzy potrzebnych na rehabilitację Pawła Grabowskiego, 24-letniego gorliczanina, który w sierpniu minionego roku uległ wypadkowi i zapadł w śpiączkę.

Od 28 stycznia 2016 r.  na stronie www.siepomaga.pl został uruchomiony profil Pawła Grabowskiego: http://www.siepomaga.pl/obudzic-pawla  Za jego pośrednictwem można przekazywać datki na rzecz Pawła.

Szansą dla Pawła jest trwająca właśnie specjalistyczna neurorehabilitacja dla osób w śpiączce w Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej w Krakowie. Rehabilitacja jest bardzo kosztowna. Jeden turnus to wydatek około 22 tysięcy złotych. Aby Paweł się obudził, potrzeba ich kilka. Podczas grudniowej zbiórki, zorganizowanej przez Fundację Beskidzka Zima, pod której opieką znajduje się Paweł oraz Gazetę Gorlicką, udało się zebrać połowę kwoty na jeden turnus. Paweł jest na nim do 6 lutego. Jeśli jednak nie zostanie przelana reszta kwoty, chłopak nie przejdzie całej rehabilitacji, nie będzie miał wielu zabiegów, które mogą mu pomóc. Konieczne jest też uzbieranie kwoty na kolejne turnusy. Kwota ta przekracza znacznie możliwości finansowe rodziny, mimo, że starają się zrobić wszystko, żeby mu pomóc.

Paweł robi maleńkie kroki ku sprawności – do niedawna tylko leżał, teraz siedzi, zaczyna reagować, nawet się uśmiechać. Przed nim droga daleka jak stąd do księżyca. Pomóżcie nam zebrać potrzebne na rehabilitację pieniądze. Wejdźcie na stronę Dziękujemy w imieniu Pawła!

pawel1

 

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy