Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Szalony tie-break – MKS Bobowa ponownie zwycięża !

Autor: Jacek Kieroński
Sobota, 20 lutego br. była aktywnym dniem dla klubów siatkarskich naszego miasta. Zawodniczki MKS Podkarpacie w ramach III ligi piłki siatkowej kobiet podjęły na wyjeździe zespół GAS Rozwój Szerzyny. Podopieczne trenera Adama Urbanka po ciężkim meczu wygrały w tie-breaku 3:2.

W pierwszej fazie gry drużyna Rozwoju Szerzyny starała się dorównać naszym zawodniczkom. Rywalki stopniowo zmniejszały straty, a momentami nawet udawało się im wyjść na prowadzenie. Początek drugiego seta był wyrównany jednak z każdą kolejną minutą drużyna z Bobowej się rozkręcała.
Mnożące się błędy gospodarzy w wyprowadzaniu ataku i skuteczne bloki naszego zespołu sprawiły, że pewnie wygraliśmy drugą partię (25:18).

W trzecim secie, gdy siatkarki MKS-u wyszły na pięciopunktowe prowadzenie rywalki przebudziły się i w błyskawicznym tempie odrobiły straty z nawiązką. Najpierw wyszły na prowadzenie, a następnie wygrały seta (25:22).

Czwarty set ponownie należał do siatkarek z Szerzyn, które niesione dopingiem swoich kibiców wygrały wysoko bo aż 25:16. Oba zespoły w tie-breaku robiły co w ich mocy, aby przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Ogromną siłę walki miały również bobowskie zawodniczki, które po szalonej końcówce piątego seta ostatecznie wygrały (17:15).

Wynik setowy meczu to 3:2 dla Podkarpacia.

SET I SET II SET III SET IV       Tie-break WYNIK
MKS Podkarpacie Bobowa 25 25 22 16  17 3
GAS Rozwój Szerzyny 21 18 25 25 15 2

Skład zespołu MKS Podkarpacie Bobowa:

Trener: Adam Urbanek

  1. Mucha J.
  2. Żarnowska B.
  3. Machniewicz
  4. Tarasek-Gigoń M.
  5. Smoszna S.
  6. Król D. – libero
  7. Ćwiklik K.

mmks b

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy