Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Cyrkowy “Szok” w Stróżnej

Autor: Łukasz Augustyn
Nie lada gratka spotkała uczniów Szkoły Podstawowej w Stróżnej, którzy 18 lutego br. mieli okazję obejrzeć pokaz sztuki cyrkowej w wykonaniu zespołu artystów cyrku „Szok”.

Na zgromadzonych w sali gimnastycznej uczniów czekało wiele atrakcji. Jak to zazwyczaj bywa, największym zainteresowaniem cieszyła się postać klauna, który rozbawiał zarówno uczniów, jak i obecnych na występie rodziców. Dodatkowo zapraszał na środek dzieci, które były chętne razem z nim wystąpić i sprawdzić swe umiejętności cyrkowe. Dreszczyk emocji przyniósł pokaz treserki z wężem, wbrew pozorom zwierzę okazało się niegroźne, a wręcz przyjazne, dlatego początkowy strach szybko przerodził się w ciekawość i chęć dotknięcia, a nawet wzięcia gada na własne ręce.

Oglądający mieli przyjemność podziwiać jeszcze pokaz gołębi, pokazy akrobatyczne, które wykonywane były przy użyciu małego rowerku, żonglowanie oraz pokazy wykorzystujące sztukę iluzji. Widzom wyjątkowo spodobały się pokazy tresowanego psa oraz akrobacje cyrkowe, które polegały na wykonywaniu ćwiczeń gimnastycznych podczas poruszania się na monocyklu, co wymagało od artysty szczególnej troski o utrzymanie równowagi.

Występ ten dostarczył wszystkim zgromadzonym na nim widzom – zarówno tym młodszym jak i dorosłym, wiele radości i niezapomnianej rozrywki. Uśmiech nie schodził nikomu z twarzy do samego końca, co obok gromkich braw stanowi najlepszą recenzję pokazu trupy cyrkowej „Szok”.

źródło/foto:SP Stróżna

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy