Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

KS Bobowa remisuje w kolejnym sparingu

Autor: Jacek Kieroński
Piłkarze KS Bobowa w niedzielę, ( 20 marca br.) rozegrali kolejny drugi już sparing w okresie przygotowawczym do rundy rewanżowej sezonu 2015/2016. Zespoły z Bobowej i Olszyn podczas kontrolnego meczu miały okazje do sprawdzenia formy zawodników. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

Gospodarze prowadzili grę od samego początku meczu, ale mieli trudności z wykorzystywaniem sytuacji bramkowych. Przeciwnicy natomiast pozwalali rozprowadzać piłkę na swojej połowie i sami starali się korzystać z kontrataków. Bramka dla LKS-u Olszyny wpadła w 30 minucie spotkania, napastnik przeciwników świetnie wyszedł na pozycje i pewnie wykorzystał swoją okazje. Pierwsza połowa skończyła się wynikiem 1:0 dla gości.

Po przerwie zawodnicy obydwu drużyn grali bardzo spokojną piłkę, starali się wykonywać jak największą ilość podań. Dopiero w ostatnich minutach na boisku pojawił się Rafał Kudryk, który w ciągu kilku minut wypracował sobie wiele okazji na strzelenie bramki, jednak za każdym razem świetną dyspozycje pokazał bramkarz gości. Bobowianie nie poddawali się i coraz bardziej nacierali na bramkę LKS-u. W 86 minucie świetnym strzałem popisał się Rafał Kudryk, który tym razem nie zmarnował swojej sytuacji ustanawiając ostateczny wynik spotkania 1:1.

Podczas spotkania trener KS-u Bobowej wiele razy korzystał z młodszych piłkarzy, którzy mieli okazje pokazać się z dobrej strony. Oba zespoły pokazały się z bardzo dobrej strony i miejmy nadzieje ze jest to dobra prognoza przed sezonem.

skład KS-u Bobowej:

trener: Krzysztof Flądro

 1. Barczyk A.
 2. Świątański D.
 3. Magiera M.
 4. Gerlak D.
 5. Flądro K.
 6. Olszewski K.
 7. Magiera T.
 8. Magiera D.
 9. Budzyn P.
 10. Kudryk R.
 11. Pawlak S.
 12. Kieroński J.
 13. Świątański F.
 14. Juruś K.
 15. Sorota D.
 16. Nidecki M.
 17. Guzik M.

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy