Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Przyjdź na Gorlicki Festiwal Przedsiębiorczości

Autor: Łukasz Augustyn
Gorlicki Festiwal Przedsiębiorczości to idealna okazja by pomyśleć o swojej przyszłości. Ideą wydarzenia jest szerzenie szeroko pojętej przedsiębiorczości, umiejętności miękkich i inteligencji biznesowej. Festiwal odbędzie się w dniach 14-15 marca w godzinach 9:00-17:00 w budynku Gorlickiego Centrum Kultury.

Wydarzenie skierowane jest do uczniów oraz absolwentów szkół średnich szukających pomysłu na własną karierę a także osób zainteresowanych tematyką rozwoju osobistego oraz przedsiębiorczości. Akcja ma charakter prospołeczny oraz non-profit. Na wszystkie wydarzenia festiwalowe obowiązuje wstęp wolny.

Prelekcje, wykłady i warsztaty prowadzone będą przez trenerów i wykładowców m.in. z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie a także Uniwersytetu Jagielońskiego. Podczas festiwalu zaprezentują się młodzi przedsiębiorcy oraz start-up’owcy, którzy podzielą się z publicznością tajnikami ścieżki prowadzącej do sukcesu. Wierzymy, że każda podróż zaczyna się od pojedynczego kroku, dlatego chcemy go wykonać razem z Wami!”

plakat (1)

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy