Jednobramkowe zwyciestwo KS Bobowej

W niedzielne popołudnie w 15 kolejce Gorlickiej A klasy KS Bobowa pokonała na wyjeździe LKS Zagórzany 1:0. Decydującego gola zdobył Rafał Kudryk.

Już w pierwszych minutach meczu Bobowianie dominowali co potwierdzili w 44 minucie strzelając bramkę, kiedy to Marek Magiera holując piłkę ściągnął na siebie 3 piłkarzy Zagórzan, aż w końcu podał do niekrytego Rafała Kudryka, który kapitalnie wykorzystał zagraną piłkę ostatecznie zdobywając gola. Bramkarz był bez szans.

W drugiej połowie meczu KS Bobowa nie odpuszczała i za wszelką cenę chciała dobić rywala, który miał dużo szczęścia i do końca meczu skutecznie się bronił. W całym meczu padły tylko 3 żółte kartki, ukarani zostali Jerzy Nikiel (42′) , Dominik Gryzło (75′) oraz Filip Świątański (90′). Za tydzień zapraszamy na kolejny mecz naszych chłopaków z LKS Orłem Wojnarowa. Patrząc na formę piłkarzy KS Bobowej zapowiada się piękne piłkarskie widowisko.