Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Juniorzy przegrywają z Popradem Rytro

Autor: Jacek Kieroński
W sobotni poranek na bobowskim stadionie juniorzy KS Bobowa przegrali z Popradem Rytro wynikiem 1:2. Honorową bramkę dla zespołu z Bobowej zdobył Dawid Cieśla. Pomimo porażki, to właśnie zespół gospodarzy miał lepszy kontakt z piłką, ale niestety naszym zawodnikom zabrakło skuteczności.

W pierwszych minutach dominację na boisku przejęła drużyna gospodarzy. Wychowankowie Krzysztofa Flądro w zaledwie kilku minut potrafili wypracować sobie kilka sytuacji podbramkowych między innym z dystansu swoich sił próbował Łukasz Kieroński jednak piłka wylądowała na poprzeczce. W 10 minucie zawodnicy z Rytra świetnie wykorzystali kontratak gubiąc obrońców Bobowej i strzelając bramkę na 0:1. Do wyrównania doszło w 30 minucie, gdy Dawid Cieśla mocnym strzałem wpakował piłkę do siatki.

Druga połowa nie przyniosła spektakularnych akcji, wszystkie sytuacje kończyły się najczęściej w środku pola. W 55 minucie ponownie zawodnik Rytra Ireneusz Tokarczyk pokazał świetną dyspozycję strzelając, jak się później okazało zwycięską bramkę. Należy powiedzieć, że bobowianie szukali sił do samego końca. Swoje okazje mieli Filip Świątański, Łukasz Kieroński, Jakub Oślizło czy Jacek Kieroński, ale defensywa rywali działała w tym dniu bezbłędnie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:2 dla gości z Rytra.

skład KS-u Bobowa:

trener: Flądro Krzysztof

 1.  Arkadiusz Barczyk
 2. Dawid Cieśla
 3. Dawid Gerlak
 4. Arkadiusz Iwański
 5. Łukasz Kieroński
 6. Krzysztof Mucha
 7. Jakub Oślizło
 8. Tymoteusz Semla
 9. Filip Świątański
 10. Krystian Wagner
 11. Jacek Kieroński
 12. Damian Radzik
 13. Bartłomiej Sobol

Fot. Aneta Bogusz

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy