Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Pechowa sobota dla piłkarzy KS Bobowa

Autor: Jacek Kieroński
Nie tylko porażką ale i ogromnymi nerwami zakończył się mecz między KS Bobowa a Hartem Tęgoborze. Gospodarze prowadzeni przez Krzysztofa Flądro rozegrali jeden z lepszych meczy w sezonie, mogli zdobyć chociaż jeden punkt, ale w sobotni poranek szczęście sprzyjało rywalom.

W pierwszych minutach spotkania przewaga miejscowych była miażdżąca. Goście nawet nie udawali, że są zainteresowani przeprowadzaniem jakiś akcji ofensywnych. Prowadzenie dla KS-u w 6 minucie dał Miłosz Nidecki, który po świetnym dośrodkowaniu Filipa Świątańskiego popisał się celnym strzałem głową. Gospodarze naciskali na rywali coraz bardziej, swoje sytuacje mieli między innym Filip Świątański czy Jacek Kieroński. W 25 minucie goście świetnie wyszli z kontrą po czym nieprzepisowego zagrania dopuścił się Łukasz Kieroński. Zawodnik Harty nie zmarnował swojej okazji i po chwili na stadionie w Bobowej było już 1:1.

Pobudzeni goście dalej kontynuowali ofensywną grę licząc na okazje z kontrataków. W 32 minucie bramkarz Tegoborza uratował swój zespół przed stratą bramki po czym momentalnie wznowił piłkę do kolegów z zespołu. W tej sytuacji błąd obrońcy Bobowej Damiana Radzika wykorzystał napastnik Hartu dając swojej drużynie drugiego gola.

Drugą połowę od ataków rozpoczęli piłkarze z Bobowej, którzy wrócili na boisko bardzo zmotywowani. W pierwszych minutach mieli  kilka okazji na skuteczny atak ale obrona Hartu nie pozwoliła na strzelenie gola. Rywale z kolei zadowoleni  prowadzeniem, nie garnęli się do przeprowadzania szybkich ataków i przez długi czas szanowali futbolówkę, kontrolując przebieg starcia.  Ostatnie minuty były pełne kontrowersyjnych decyzji sędziów i bardzo twardej gry zawodników. Mimo wielkich chęci, zaangażowania i optycznej przewagi gospodarzy, to Hart Tęgoborze wywozi z Bobowej cenne trzy punkty.

KS BOBOWA 1 – 2 HART TĘGOBORZE

skład KS Bobowa:

trener: Flądro Krzysztof

 1. Arkadiusz Barczyk
 2. Dawid Gerlak
 3. Arkadiusz Iwański
 4. Łukasz Kieroński
 5. Jacek Kieroński
 6. Krzysztof Mucha
 7. Krystian Wagner
 8. Miłosz Nidecki
 9. Damian Radzik
 10. Tymoteusz Semla
 11. Filip Świątański
 12. Dawid Cieśla

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy