Jadwiga Wójtowicz kandydat do sejmiku województwa małopolskiego

Juniorzy idą za ciosem! Nawoj Nawojowa 1:2 KS Bobowa

Wygraną 1:2 zakończył się sobotni (14 kwietnia br.) mecz wyjazdowy juniorów KS Bobowa przeciwko drużynie Nawoj Nawojowa. Podczas spotkania nie sprzyjała pogoda, która sprawiła, że zawodnicy musieli grać w ulewnym deszczu, a zamiast piłkarskiej murawy był basen.

Pojedynek rozgrywany w bardzo niekomfortowych warunkach, ogromna ilość wody wyraźnie hamowała toczenie się piłki po ziemi. W 18 minucie na prowadzenie wyszli gospodarze, dośrodkowanie ze środkowej części boiska nie zmarnował Dariusz Nieć, który celnym uderzeniem dał prowadzenie swojemu zespołowi. Radość gości z prowadzenia nie trwała jednak długo, w 34 minucie zamieszanie w polu karnym wykorzystał napastnik KS-u Krystian Wagner, który mocnym uderzeniem posłał piłkę do bramki gości.

Po przerwie dość długo wynik nie zmieniał się, choć okazji było sporo. Po wielkim boju wynik meczu w 85 min. ustalił Filip Świątański, który z 20 metra przepięknym strzałem umieścił piłkę tuż pod poprzeczką, nie dając bramkarzowi żadnych szans.

Gołym okiem widać, że w szeregach KS-u Bobowej coś się ruszyło względem rundy wiosennej. Juniorzy stwarzają więcej sytuacji podbramkowych i proponują odważniejszy styl gry, niż miało to miejsce w w rundzie jesiennej.