Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Juniorzy idą za ciosem! Nawoj Nawojowa 1:2 KS Bobowa

Autor: Jacek Kieroński
Wygraną 1:2 zakończył się sobotni (14 kwietnia br.) mecz wyjazdowy juniorów KS Bobowa przeciwko drużynie Nawoj Nawojowa. Podczas spotkania nie sprzyjała pogoda, która sprawiła, że zawodnicy musieli grać w ulewnym deszczu, a zamiast piłkarskiej murawy był basen.

Pojedynek rozgrywany w bardzo niekomfortowych warunkach, ogromna ilość wody wyraźnie hamowała toczenie się piłki po ziemi. W 18 minucie na prowadzenie wyszli gospodarze, dośrodkowanie ze środkowej części boiska nie zmarnował Dariusz Nieć, który celnym uderzeniem dał prowadzenie swojemu zespołowi. Radość gości z prowadzenia nie trwała jednak długo, w 34 minucie zamieszanie w polu karnym wykorzystał napastnik KS-u Krystian Wagner, który mocnym uderzeniem posłał piłkę do bramki gości.

Po przerwie dość długo wynik nie zmieniał się, choć okazji było sporo. Po wielkim boju wynik meczu w 85 min. ustalił Filip Świątański, który z 20 metra przepięknym strzałem umieścił piłkę tuż pod poprzeczką, nie dając bramkarzowi żadnych szans.

Gołym okiem widać, że w szeregach KS-u Bobowej coś się ruszyło względem rundy wiosennej. Juniorzy stwarzają więcej sytuacji podbramkowych i proponują odważniejszy styl gry, niż miało to miejsce w w rundzie jesiennej.

skład KS-u Bobowej:

trener: Flądro Krzysztof

 1. Arkadiusz Barczyk
 2. Dawid Cieśla
 3. Przemysław Flądro
 4. Dawid Gerlak (46′)
 5. Arkadiusz Iwański
 6. Krystian Wagner
 7. Krzysztof Mucha
 8. Łukasz Kieroński (Kapitan)
 9. Tymoteusz Semla
 10. Filip Świątański
 11. Miłosz Nidecki

Skład rezerwowy:

 1. Jacek Kieroński (46′)

 fot: Jacek Kieroński

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy