Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Juniorzy polegli w Starym Sączu

Autor: Jacek Kieroński
Trudny wyjazd czekał ekipę juniorów starszych KS Bobowa, która tydzień temu wybrała się do Starego Sącza aby zmierzyć się z miejscową drużyną Sokoła Stary Sącz. Mecz zakończył się pechowo dla bobowskiego zespołu - przegraną 2:0.

Już pierwsze minuty należały do gospodarzy, którzy przez ponad większość czasu posiadali piłkę, zaś zawodnicy z Bobowej nastawiali się na ataki z kontry. W 16 minucie po bardzo kontrowersyjnym faulu Miłosza Nideckiego na jednym z graczy Sokoła sędzia podyktował rzut karny, którego absolutnie nie powinno być. Do piłki podszedł Kacper Tokarczyk i pewnym strzałem pokonał bramkarza przyjezdnych. Zaledwie 5 minut później gospodarze po kolejnym błędzie obrony zdobyli drugą bramkę.

W drugiej części spotkania bobowska drużyna zaczęła grać coraz lepiej jednak żadna z akcji nie zakończyła się bramką. Oba zespoły zagrały bardzo dobrze, jednak brak skuteczności juniorów KS Bobowa przyniosła trzy punkty Sokołowi.

Juniorzy mają do rozegrania tylko jeden mecz ze zespołem Barciczanka Barcice. Odbędzie się on w najbliższa sobotę (28 maja br) o godzinie 10:00 na stadionie w Bobowej.

Skład KS Bobowa
trener: Krzysztof Flądro

  1. Arkadiusz Barczyk
  2. Artur Beduch
  3. Dawid Cieśla
  4. Przemysław Flądro
  5. Dawid Gerlak
  6. Jacek Kieroński (70′)
  7. Łukasz Kieroński
  8. Krzysztof Mucha
  9. Miłosz Nidecki
  10. Filip Świątański (46′)
  11. Krystian Wagner

Skład rezerwowy:

 1. Tymoteusz Semla (46′)
 2. Bartłomiej Sobol (70′)

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy