Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Wtorek, 27 lipca 2021

Juniorzy przegrali w strugach deszczu z Grodem Podegrodzie

03.05.2016 || Kategorie: Bobowa, Piłka nożna, Sport || Autor: Jacek Kieroński

Przegraną 4:0 zakończył się środowy (27 kwietnia br.) wyjazdowy mecz juniorów KS-u Bobowa przeciwko drużynie Grodu Podegrodzie. Podczas spotkania nie sprzyjała pogoda, która sprawiła że zawodnicy musieli grać w ulewnym deszczu.

Mecz od początku stał na wysokim poziomie. Pierwsze minuty były bardzo wyrównane, oba zespoły bardzo dobrze radziły sobie w obronie jak i ataku, choć minimalnie więcej okazji na strzelenia bramki mieli gospodarze. Worek z punktami otworzył się w 15 minucie kiedy zawodnik Grodu Konrad Ciągło świetnie ustawiony w polu karnym gości skorzystał z  sytuacji dając swojej drużynie prowadzenie. Przez całą pierwszą połowę młodzi piłkarze nie zwalniali tępa, dzięki czemu konstruowali mnóstwo sytuacji podbramkowych.

W drugiej części spotkania gospodarze zdecydowanie zaczęli dominować na boisku. Zawodnikom Grodu Podegrodzie wystarczyło zaledwie 7 minut by strzelić dodatkowe 3 bramki: hattricka zaliczył Konrad Ciągło, jednym trafieniem popisał się także Paweł Nieć. Należy stwierdzić, że zawodnicy z Bobowej starali się grać dobrą piłkę. Szansę na zdobycie choć jednego punktu zniweczyły niestety błędy w obronie.

skład KS Bobowa:

trener: Krzysztof Flądro

 1. Arkadiusz Barczyk
 2. Przemysław Flądro
 3. Krystian Gurbowicz (46′)
 4. Arkadiusz Iwański
 5. Jacek Kieroński
 6. Łukasz Kieroński
 7. Miłosz Nidecki
 8. Damian Radzik
 9. Tymoteusz Semla
 10. Dawid Sorota
 11. Szymon Świątański

Skład rezerwowy:

 1.  Bartłomiej Sobol (46′)