Jadwiga Wójtowicz kandydat do sejmiku województwa małopolskiego

Juniorzy przegrali w strugach deszczu z Grodem Podegrodzie

Przegraną 4:0 zakończył się środowy (27 kwietnia br.) wyjazdowy mecz juniorów KS-u Bobowa przeciwko drużynie Grodu Podegrodzie. Podczas spotkania nie sprzyjała pogoda, która sprawiła że zawodnicy musieli grać w ulewnym deszczu.

Mecz od początku stał na wysokim poziomie. Pierwsze minuty były bardzo wyrównane, oba zespoły bardzo dobrze radziły sobie w obronie jak i ataku, choć minimalnie więcej okazji na strzelenia bramki mieli gospodarze. Worek z punktami otworzył się w 15 minucie kiedy zawodnik Grodu Konrad Ciągło świetnie ustawiony w polu karnym gości skorzystał z  sytuacji dając swojej drużynie prowadzenie. Przez całą pierwszą połowę młodzi piłkarze nie zwalniali tępa, dzięki czemu konstruowali mnóstwo sytuacji podbramkowych.

W drugiej części spotkania gospodarze zdecydowanie zaczęli dominować na boisku. Zawodnikom Grodu Podegrodzie wystarczyło zaledwie 7 minut by strzelić dodatkowe 3 bramki: hattricka zaliczył Konrad Ciągło, jednym trafieniem popisał się także Paweł Nieć. Należy stwierdzić, że zawodnicy z Bobowej starali się grać dobrą piłkę. Szansę na zdobycie choć jednego punktu zniweczyły niestety błędy w obronie.