Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Juniorzy remisują z sądeckim liderem!

Autor: Jacek Kieroński
W środowe popołudnie (18 kwietnia br.) juniorzy KS Bobowa gościli lidera grupy, drużynę Helenę Nowy Sącz. Podopieczni Krzysztofa Flądry wyszli na boisko bardzo zmotywowani i z wielkimi ambicjami na korzystny wynik. Spotkanie zakończyło remisem.

Pierwsze minuty spotkania należały do gości, którzy nie pozwalali na zbyt wiele graczom z Bobowej. Efektem wytrwałej gry zawodników z Nowego Sącza była bramka jaka padła w 24 minucie, kiedy to rywale wykorzystali brak koncentracji i błąd w przyjęciu piłki piłkarzy KS-u. Wynik 0:1 utrzymał się aż do przerwy.

Początek drugiej połowy spotkania nie zapowiadał większych zmian, przewagę w posiadaniu piłki nadal mieli przyjezdni. Przełom nastąpił po 50 minucie, kiedy gospodarze łapiąc nagle wiatr w żaglach i wyczuwając niepewność przeciwnika zaczęli stwarzać sytuacje podbramkowe. Ostatecznie w 58 minucie Filip Świątański, który świetnie odnalazł się na boisku, dostając długą piłkę z łatwością pokonał bramkarza rywali dając swojemu zespołu bramkę na remis. Co prawda Helena nadal utrzymywała się przy piłce, jednak nie miała z tego większych korzyści. Bobowianie świetnie grający w defensywie nie pozwolili rywalom dojść do swojej bramki. KS Bobowa zremisowała z liderem oraz zdobyła cenny jeden punkt.

Warto zauważyć, że juniorzy z Bobowej od 3 spotkań są drużyną niepokonaną, a były to mecze z czołówką tabeli.

skład KS Bobowa:

 1. Arkadiusz Barczyk
 2. Dawid Cieśla
 3. Przemysław Flądro
 4. Dawid Gerlak
 5. Artur Beduch
 6. Krystian Wagner
 7. Dawid Sorota
 8. Łukasz Kieroński
 9. Jacek Kieroński (89′)
 10. Filip Świątański
 11. Miłosz Nidecki

Skład rezerwowy:

 1. Bartłomiej Sobol ( 89′)

fot. Bartłomiej Sobol

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy