Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Dzień Sportu w bobowskim Zespole Szkół Zawodowych

Autor: Łukasz Kieroński
Pierwszego czerwca, czyli Światowy Dzień Dziecka uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych wzięli udział w zorganizowanym już kolejny raz Szkolnym Dniu Sportu. Na miejsce sportowych potyczek wybrano nowo-zmodernizowany stadion w Bobowej.

Przy pięknej pogodzie na bobowskim stadionie rozegrano cztery konkurencje zespołowe: rzut do celu, bieg po torze z przeszkodami, strzały piłką na bramkę oraz bardzo widowiskowe przeciąganie liny.

Największą sensacją zawodów okazała się reprezentacja klasy drugiej technikum złożona z samych dziewcząt, która w pięknym stylu zwyciężyła w konkurencji przeciąganie liny, pokonując mocne, męskie zespoły. Co prawda drużyna wystąpiła w nieco poszerzonym składzie i z bardzo istotną pomocą swojej nauczycielki wychowania fizycznego Janiny Maliniak oraz wychowawczyni klasy Renaty Roszak.

Na zakończenie imprezy rozegrano mecz piłki nożnej pomiędzy drużyną pierwszoklasistów a resztą szkoły. Lepsi okazali się uczniowie klas starszych. Wszystkie zwycięskie drużyny zostały nagrodzone owocami i słodyczami ufundowanymi przez Radę Rodziców.

źródło: ZSZ Bobowa
fot. Aneta Bogusz

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy