Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

KS Bobowa przegrywa w Mogilnie

Autor: Łukasz Kieroński
W niedziele (tj. 05 czerwca br.) drużyna seniorów KS Bobowa rozegrała kolejny ligowy mecz, tym razem ich przeciwnikiem była ULKS Wicher Mogilno. Bobowianie do Mogilna przybyli z wielki aspiracjami, niestety zakończyły się one fiaskiem.

W pierwszej połowie padło aż 4 gole, w tym trzy niestety dla gospodarzy. Tylko kwadrans wystarczył piłkarzom z Mogilna by dwukrotnie umieść piłkę w bramce KS Bobowa. Nadzieje obudziła bramka kontaktowa naszego zespołu w 34 minucie, której strzelcem był Maksymilian Obrzut. Sytuacja ta sprowokowała miejscowych zawodników do kolejnych ataków, jeden z nich zakończył się w 37 minucie golem Mariusza Szlag a równocześnie zdobywcą hat-tricka.

Na szczęście dla gospodarzy, a dla nas niestety nie, druga połowa przebiegała spokojniej. Jedynie w 51 minucie Mariusz Szlag trafił swoją upragnioną czwartą bramkę w tym spotkaniu co dało zwycięstwo jego drużynie. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4:1 dla ULKS Wicher Mogilno a KS Bobowa odnosi 7 porażkę w tym sezonie.

Kolejne emocje czekają nas 12 czerwca o godzinie 18:30 na stadionie w Bobowej, gdzie KS Bobowa zmierzy się z LKS Nafta Kryg, serdecznie zapraszamy!

Skład KS Bobowa:
trener: Flądro Krzysztof

Skład rezerwowy:

  1. Dawid Gerlak (65′)
  2. Krystian Gucwa
  3. Rafał Kudryk (46′)
  4. Daniel Żabiński (60′)
  5. Mateusz Skrzypek (60′)
  6. Sebastian Pawlak

fot. ilustracyjne

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy