Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

“Mama to skarb…” czyli przedszkolaki w hołdzie dla swoich mam

Autor: Łukasz Kieroński
Początkiem miesiąca, w dniach 7, 8 i 9 czerwca w klasach "zerowych" Szkoły Podstawowej w Bobowej rozbrzmiały słowa piosenki K. Bayer:  "Mama to skarb największy na świecie. Większego skarbu już nie znajdziecie...". Występy najmłodszych związane były z uroczystościami z okazji Dnia Matki.

Dzieci recytując wiersze i śpiewając piosenki dedykowały je swoim mamusiom za trud włożony w ich wychowanie i nauczanie. Najmłodsi wręczyli swoim rodzicielkom własnoręcznie wykonane laurki oraz drobne prezenciki, chcąc w ten sposób wyrazić swoją miłość i wdzięczność. Uroczystości z okazji Dnia Matki zaszczycili swoją obecnością dyrektor szkoły Adam Urbanek oraz jego zastępca Danuta Tarasek, którzy nie tylko przyglądali się występom dzieci ale również złożyli mamom życzenia z okazji ich święta.

7 czerwca, mamom dziękowała najmłodsza grupa 4-latków, które do uroczystości przygotowała Jolanta Wojtaczka. Dzień później zaprezentowały się dzieci z grupy III występujące pod czujnym okiem Marii Ziomek, zaś ostatniego dnia (09.06.br.) grupy I i II, których wychowawczyniami jest Justyna Urbanek oraz Barbara Potoczek.

Tuż po występach, każdej z grup, dzieci wspólnie ze swoimi mamusiami, wychowawczyniami oraz zaproszonymi gośćmi spotkali się przy słodkim poczęstunku.

fot. Łukasz Kieroński

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy