Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Porażką zakończyli sezon seniorzy KS Bobowa

Autor: Jacek Kieroński
Wczoraj, 18 czerwca br. drużyna bobowskiego Klubu Sportowego rozegrała na wyjazdowy mecz z LKS Łużna. Stawka za to spotkanie była wysoka - wygrana mogła oznaczać skok bobowian na 3 miejsce w tabeli, tak się jednak nie stało.

Z wielkim smutkiem ale i obiektywnością trzeba napisać, że zespół gospodarzy okazał się być znacznie bardziej skuteczniejszy czego efektem była wygrana 1:0.

Pierwsze minuty nie zapowiadały kłopotów, seniorzy KS Bobowa ruszyli szybko do ataku. Nadzieją były całkiem nieźle wyglądające rozegrania, jednak ich wykończenie było już fatalne. Okrzyki radości kibiców miejscowej drużyny z Łużnej usłyszeć można było w 36 minucie, kiedy to gospodarze wykorzystali swoją najlepszą okazję w tym meczu i nieoczekiwanie wyszli na prowadzenie. Podopieczni Krzysztofa Flądry mieli jeszcze inicjatywę, prowadzili grę, wymieniali dziesiątki podań tylko szkoda, że nic z tego nie wynikało.

Nawet po przerwie bobowianie bywali częściej przy piłce. W ciągu 45 minut drugiej połowy stworzyli sobie wiele podbramkowych okazji lecz obrona LKS Łużna zachowywała zimną krew i świetnie wychodziła z opresji. Sytuację między zespołami zaostrzyła się w 80 minucie, kiedy sędzia ukarał Dariusza Magierę – zawodnika Bobowej oraz Marcina Marynowskiego – zawodnika Łużnej czerwonymi kartkami. Zaangażowanie w grę i zdolność do tworzenia bramkowych okazji nie przełożyła się na wynik końcowy KS Bobowa. Szkoda, że nie udało się nawet trafić bramki wyrównawczej, przez co LKS Łużna zdobyła 3 pkt.

Warto dodać, że pomiędzy dwoma połowami spotkania KS Bobowa i LKS Łużna miała miejsce niecodzienna uroczystość, po wielu latach swoją karierę sportową zakończył Grzegorz Kosiński, zawodnik gospodarzy.

skład podstawowy:
trener: Krzysztof Flądro

 1. Mateusz Gucwa
 2. Piotr Budzyn
 3. Krzysztof Flądro
 4. Dominik Gryzło
 5. Marek Magiera
 6. Dariusz Magiera
 7. Tomasz Magiera(75′)
 8. Damian Nowak
 9. Grzegorz Dulęba (45′)
 10. Damian Świątański
 11. Wojciech Świątański (70′)

Skład rezerwowy:

 1. Dawid Gerlak (70′)
 2. Łukasz Kieroński (45′)
 3. Miłosz Nidecki (75′)

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy