Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Stań się posiadaczem koszulki z autografem Lewandowskiego! Przyjdź na wspólne kibicowanie

Autor: Duda Justyna
Pub Greys, który mieści się przy bobowskim rynku zaprasza wszystkich fanów piłki nożnej do specjalnie utworzonej strefy kibica, w której obejrzyjcie wszystkie mecze EURO 2016. Dodatkowo będziecie mieli szansę na wylosowanie wyjątkowej koszulki z autografem Roberta Lewandowskiego!

Pub Greys przeszedł w ostatnim czasie swoistą metamorfozę. Oprócz zmienionego wystroju wnętrza, które zyskało wiele efektownych podświetleń i miłych dla oka barw stworzono także nowe menu. Pojawił się bogaty wybór pizzy a także inne ciekawe pozycje jak chociażby danie dnia. Powyżej pewnego limitu jest możliwy dowóz.

Na czas rozgrywek EURO 2016 zadbano także o fanów piłki nożnej, którzy mogą w miłej atmosferze obejrzeć aktualne mecze. Już dzisiaj w lokalu będzie można wspólnie kibicować reprezentacji Polski. Dodatkowo podczas meczu finałowego EURO 2016 odbędzie się losowanie koszulki kadry Polski z autografem Roberta Lewandowskiego. Szczegóły konkursu znajdziecie w lokalu, koniecznie go odwiedźcie!

Marzysz o koszulce z autografem Lewandowskiego? Jest łatwy sposób by stać się jej posiadaczem. Wystarczy odwiedzić Pub Greys w Bobowej! Więcej szczegółów znajdziecie na naszym portalu www.bobowa24.pl #lewandowski #euro2016 #Bobowa #pub #reprezentacja #nike #polska

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Regionalny Portal Informacyjny (@bobowa24)

Koszulka czeka już na zwycięzcę, a my zapraszamy do obejrzenia krótkiej galerii zdjęć z Pubu Greys po metamorfozie.

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy