Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Znamy nowego Komendanta Powiatowego Policji. Gorlice są mu dobrze znane

Autor: Łukasz Kieroński
Pierwszego czerwca w Komendzie Powiatowej Policji w Gorlicach odbyła się uroczystość, w czasie której Komendant Wojewódzki Policji powierzył pełnienie obowiązków Komendanta Powiatowego Policji w Gorlicach młodszemu inspektorowi Krzysztofowi Tyborowi. Inspektorowi dobrze jest znana gorlicka jednostka.

W imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji nominację wręczył jego Zastępca – młodszy inspektor Robert Nowakowski. Uroczysta zbiórka odbyła się w obecności kadry kierowniczej gorlickiej Komendy oraz zaproszonych gości. Młodszy inspektor Robert Nowakowski wręczając rozkaz o powierzeniu obowiązków Komendanta Powiatowego Policji w Gorlicach życzył nowemu szefowi gorlickich policjantów wielu sukcesów w kierowaniu jednostką.

Miłe słowa padły także ze strony I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Gorlicach – mł. insp. Mirosława Kawy, który przywitał nowego Komendanta i życzył mu pomyślności i sukcesów w dalszej służbie.

Przypomnijmy mł.insp. Krzysztof Tybor zna gorlicką komendę bardzo dobrze, ma także doświadczenie w Policji od 1991 roku. Nie tak dawno bo niecałe dwa lata temu został przeniesiony z Gorlic do Nowego Sącza na I Zastępce Komendanta Miejskiej Policji w Nowym Sączu (nadzorował sprawy kryminalne).

źródło: KPP Gorlice / własne
fot. KPP Gorlice

 

P

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy