Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Zrób bilans kariery i sięgnij po wsparcie!

Autor: Mateusz Książkiewicz
Wszystkich pracujących mieszkańców Małopolski, którzy ukończyli 25 lat i mają wykształcenie maksymalnie średnie lub są powyżej 50. roku życia - niezależnie od posiadanego wykształcenia, zapraszamy do wykonania Bilansu Kariery pod czujnym okiem profesjonalistów.

Z Bilansem Kariery, oferowanym przez Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Krakowie dowiesz się, w którym kierunku powinieneś się rozwijać. Bilans Kariery jest również pierwszym krokiem do otrzymania bonów szkoleniowych na szkolenia językowe i komputerowe. Już dziś można zgłosić swój udział w projekcie Kierunek Kariera. Na stronie https://www.pociagdokariery.pl/kierunek-kariera-1/35,pracujesz-skorzystaj-z-naszej-oferty,  znajdziesz formularz zgłoszeniowy, wypełnij go, wydrukuj, podpisz i przynieś na spotkanie z doradcą zawodowym.

Jeśli ukończyłeś 25 lat i masz maksymalnie wykształcenie maturalne lub jesteś powyżej 50. roku życia, uczysz się, pracujesz lub mieszkasz w Małopolsce, jesteś osobą zatrudnioną lub samozatrudnioną (w tym przypadku prosimy o wypełnienie dodatkowo formularza dotyczącego pomocy de minimis) to najprawdopodobniej spełniasz wymogi formalne w projekcie. Wystarczy tylko wypełnić formularz zgłoszenia i już będziesz mógł rozpocząć swój Bilans Kariery.

Wszystkie osoby, spełniające wyżej wymienione kryteria, zainteresowane wykonaniem Bilansu Kariery podczas spotkania z doradcą zawodowym oraz udziałem w projekcie i skorzystaniem z szkoleń językowych i/lub komputerowych zapraszamy do Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej, które mieści się przy pl. Na Stawach 1, 30-107 Kraków. Zadzwoń i umów się na spotkanie z doradcą tel. 12 4240738, e-mail: [email protected]. Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat projektu zadzwoń tel. 12 61 84 455, e-mail: [email protected]

Jeśli jesteś zainteresowany wykonaniem Bilansu Kariery ale wolałbyś się spotkać z doradcą zawodowym na terenie Urzędu Miejskiego w Bobowej zgłoś się do dnia 30 czerwca 2016 r. osobiście lub telefonicznie w pokoju nr 18 (tel. 18 35 14 300 wew. 25)

Usługę Bilansu Kariery oferują:
Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Krakowie
e-mail: [email protected]
tel.: 12 424 07 38

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Nowym Sączu
e-mail: [email protected]
tel.: 18 442 94 90

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie
e-mail: [email protected]
tel.: 14 626 99 40

źródło: UM Bobowa

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy