Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

KS Bobowa zagrała całym sercem z Glinikiem przy pełnych trybunach

Autor: Łukasz Kieroński
Tak nie wiele zabrakło do wielkiej radości, jaki mogłaby sprawić wygrana Bobowej meczu półfinałowego na szczeblu PPN Gorlice. Niedzielne widowisko,w którym nasz miejscowa drużyna Klubu sportowego zmierzyła się z mocnym IV ligowym GKS Glinik Gorlice oglądało około 300 osób.

Od pierwszych minut zawodnicy z Bobowej grali całym swym sercem. Żaden z piłkarzy nie odpuszczał nawet centymetra na boisku co spowodowało iż z dominowali przyjezdnych faworytów. Dobre ustawienie obronne KS Bobowa nie pozwoliło na rozwój akcji Glinika, przez co kibice mogli przyglądać się wielu sytuacjom podbramkowym.

Wynik otworzył dopiero w 62 minucie Glinik, kiedy to jego zawodnicy wykorzystali kontrę i strzelili bramkę. Utrata gola wywołała nerwową atmosferę pośród naszej drużyny. Ataki KS Bobowa były nieskuteczne, za to goście wybijali jedynie piłki do przodu przez co wynik meczu nie zmienił się aż do ostatniego gwizdka. GKS Glinik Gorlice dzięki zwycięstwu jaki odniósł w Bobowej, zmierzy się teraz w finale Pucharu Polski na szczeblu PPN Gorlice z LKS Sokół Staszkówka.

Niestety przygoda z Pucharem dla bobowskich zawodników dobiegła końca, jednak już za kilka dni KS Bobowa rozpocznie sezon ligowy Gorlickiej A klasy. W najbliższą sobotę swój pierwszy mecz rozegrają na wyjeździe w Mogilnie. Zachęcamy do kibicowania naszym piłkarzom!

Skład podstawowy:
1. Mateusz Gucwa
2. Darek Magiera (69′)
3. Krzysztof Flądro
4. Dominik Gryzło (81′)
5 Sebastian Pawlak
6. Damian Świątański
7. Piotr Budzyn
8. Marek Magiera
9. Tomasz Magiera
10. Rafał Kudryk
11. Wojciech Świątański (60′)

Skład rezerwowy:
Łukasz Kieroński (60′)
Krzysztof Olszewski (69′)
Krystian Gucwa
Damian Nowak (81′)
Grzegorz Dulęba

fot. Aneta Bogusz

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy