Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Zagłosuj na bobowski stadion i wygraj nagrody!

Autor: Mateusz Książkiewicz
Już tylko do godziny 12.00, dnia 11 sierpnia br., można oddać głos w plebiscycie Modernizacja Roku 2015 odbywającego się pod patronatem Ministerstw i Instytucji centralnych. Bobowski stadion w swojej kategorii (Sport i rekreacja) zajmuje trzecie miejsce, brakuje raptem 160 głosów aby wyjść na prowadzenie.

Głosowanie w konkursie jest banalnie proste, wystarczy wejść na stronę: http://www.modernizacjaroku.org.pl/plebiscyt/104-bobowa.html a następnie kliknąć przycisk głosuj. Nie ma obowiązku podawania swojego maila czy też innych danych, jednak dla osób które zdecydują się wpisać swój mail, organizatorzy przewidzieli nagrody. 

Przypomnijmy gruntowany remont obiektu sportowego w Bobowej zakończono w ubiegłym roku. Przebudowa stadionu w Bobowej przebiegała dwuetapowo. W pierwszym etapie wykonano to co było w najgorszym stanie, czyli trybuny. Mogą one teraz zmieścić 400 osób , są estetyczne i przede wszystkim bezpieczne. W drugim etapie wykonano wielofunkcyjne trawiaste boisko treningowe, rozbiegi z nawierzchni poliuretanowej do rzutu oszczepem, skoku wzwyż i skoku w dal, rzutnię to pchnięcia kulą, piłkochwyty za bramkami boiska pełnowymiarowego do gry w piłkę nożną, bieżnię czterotorową z nawierzchnią poliuretanową, odwodnienie bieżni, odprowadzenie wód opadowych, dojście do poszczególnych elementów infrastruktury sportowej – nawierzchnia z kostki brukowej oraz ogrodzenie i zagospodarowanie terenu.

Inwestorem była Gmina Bobowa, projektantem„ETA” Sp. z o.o. z Nowego Sącza, zaś wykonawcą „PYZIK” Usługi, Budownictwo, Handel Zygmunt Pyzik z Moszczenicy.

ZACHĘCAMY DO GŁOSOWANIA, wystarczy kilkanaście sekund!

glosowanie_rankig

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy