Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Już 22 września wykonasz bezpłatne badanie słuchu w Bobowej

Autor: Bartek Serafin
Słuch to jeden z najważniejszych receptorów odpowiedzialny za prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu. Niestety, wraz z wiekiem ulega on naturalnemu, stopniowemu i długotrwałemu procesowi osłabienia. Jego uszczerbek jest procesem nieodwracalnym i nie możliwym do zoperowania. Dlatego warto regularnie badać słuch nie zależnie od wieku.

W ramach ,, Ogólnopolskiego programu profilaktyki narządu słuchu ” firma MARMED realizuje BEZPŁATNE BADANIA SŁUCHU. Celem programu jest podnoszenie świadomości społeczeństwa o profilaktyce podnoszenia słuchu. Badania są pierwszym krokiem do zapobiegania i wczesnego wykrywania ubytków narządów słuchu.
W dniu 22.09.2016r. w Bobowej, na parkingu piekarni Bobowskiej, w godzinach od 8:00-12:00 zaparkuje specjalnie przygotowany i wyposażony pojazd – mobilne centrum badań, pozwalający na rzetelne sprawdzenie słuchu pacjentów. Badania będą wykonywali dla Państwa nasi specjaliści – dyplomowani protetycy słuchu. Badanie słuchu jest nieinwazyjne i bezbolesne, może mu się poddać każdy, bez skierowań czy rejestracji.Wszyscy chętni przejdą przez krótki, kilkuminutowy test. Jeżeli wykaże on jakiekolwiek nieprawidłowości, zostanie wykonane drugie, dokładniejsze badanie audiometryczne. Po odbytym badaniu można będzie uzyskać bezpłatną interpretację wyniku oraz otrzymać konkretne informacje na temat możliwości pomocy dla osób, u których wykryto ubytki słuchu. Nasi specjaliści udzielą również niezbędnych informacji na temat słyszenia oraz profilaktyki słuchu.
Szczegóły trasy znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.marmed.pl
fot. ilustracyjne
badanie_sluchu

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy