Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Kobieta popełniła samobójstwo w zaroślach, odnalazł ją brat

Autor: Dominik Gębarowski
Tydzień temu (12 września br.) w Jankowej (gmina Bobowa) członkowie rodziny zaniepokojeni zniknięciem 52-letniej kobiety odnaleźli jej ciało w zaroślach. Na miejsce przybył zespół ratownictwa medycznego, który stwierdził zgon a następnie policja wraz prokuratorem. 

Według relacji świadków, kobieta mieszkała ze swoją matką. Kiedy zauważono jej zniknięcie, na miejsce wezwano brata, który rozpoczął poszukiwania. Po tym jak nie znaleziono jej w zabudowaniach, poszerzono promień przeszukiwań o tereny przyległe.

– Potwierdzam w Jankowej miało miejsce takie zdarzenie, była to 52-letnia kobieta, nieleczona wcześniej psychiatrycznie – mówi st. asp. Grzegorz Szczepanek, rzecznik KPP w Gorlicach. – Ciało kobiety znajdujące się w zaroślach, nieopodal budynków, odnaleźli członkowie rodziny. Trudno powiedzieć na tą chwilę, jaka była bezpośrednia przyczyna tego, że targnęła się na własne życie. Na miejscu był prokurator z grupą dochodzeniowo-śledczą, który wstępnie wkluczył działanie osób trzecich. Zwłoki zostały zabezpieczone do badania sądowo-lekarskiego. 

fot. ilustracyjne archiwum

mIMG_5030

 

 

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy