Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Pani Jesień przyniosła dary do przedszkola

Autor: Łukasz Kieroński
W ubiegły piątek, 23 września br. czyli w pierwszy dzień kalendarzowej jesieni dzieci uczęszczające do zerówki pod opieką swojej wychowawczyni Marii Ziomek przygotowały barwne przedstawienie. Wzbogaciła go przepiękna scenografia składająca się z darów jesieni.

Występ obejrzały wszystkie grupy przedszkolaków a wśród publiczności znalazł się nawet sam dyrektor szkoły Adam Urbanek.

– Jak zawsze, zgodnie z kalendarzem przygotowujemy z najmłodszymi przedstawienia dotyczące nadchodzących pór roku, zawsze jest to kolejna grupa, tym razem przypadło na moją – mówi Maria Ziomek, wychowawczyni klasy zerowej. – Dzieci ucharakteryzowane na leśne zwierzątka z radością witały Panią Jesień, która przyszła wraz z darami. Jesień była ubrana w piękną kolorową suknię, na głowie miała kapelusz ozdobiony kolorowymi jesiennymi liśćmi. Wiewiórka, która otrzymała orzeszki chętnie dzieliła się nimi z zebraną w sali publicznością. Po raz pierwszy, przedstawienie, które zorganizowaliśmy w formie teatru oglądały trzylatki. W przygotowaniu i zebraniu darów jesieni będących scenografią pomogli rodzice przedszkolaków, za co serdecznie dziękuje. 

Najmłodsi z ciekawością obejrzeli występy swoich kolegów z zerówki, wzbogacając swoją wiedzę na temat pory roku jaka nadeszła – jesieni.

fot. Łukasz Kieroński

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy