Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Inauguracja rozgrywek siatkarskich już w ten weekend. Czy drużyna LKS Bobowa jest gotowa?

Autor: Bartek Serafin
Podczas zbliżającego się weekendu III ligowa drużyna LKS Bobowa zmierzy się z zespołami Orzeł Biała Niżna (sobota) oraz Orzeł Ciężkowice (niedziela). Sobotni mecz będzie inauguracją siatkarskiego sezonu 2016/2017.  Zachęcamy wszystkich do aktywnego kibicowania!

Weekendowy terminarz spotkań:

III liga – dn. 22.10.2016 o godz. 18:00
LKS Bobowa – Orzeł Biała Niżna
hala ZS nr 1 w Bobowej

III liga – dn. 23.10.2016 o godz. 16:00
LKS Bobowa – Orzeł Ciężkowice
hala ZS nr 1 w Bobowej

Kadeci – dn. 23.10.2106 o godz. 11:00
SKPS Dunajec – LKS Bobowa
hala “Na Rurach” w Nowym Sączu

O tym jak wyglądały przygotowania oraz czego możemy spodziewać się po zawodnikach LKS Bobowa w nowym sezonie opowiedział naszemu portalowi trener Paweł Popardowski: – Drużyna będzie występować prawie w tym samym składzie jak w zeszłym roku. Obecnie utrudnieniem jest brak możliwości częstych treningów gdyż jeszcze więcej zawodników wyjechało na studia lub do pracy. Mimo to spotykamy się przynajmniej raz w tygodniu. Zobaczymy jak to będzie wyglądało i mam nadzieję, że nie będzie gorzej jak w tamtym roku. Po rocznej przerwie wrócił do nas Wojciech Zięba na pozycję rozgrywającego. Mamy także kilku młodych zawodników, trenujących i biorących udział w rozgrywkach ligi wojewódzkiej kadetów, którzy będą także powoływani do meczu w III lidze. Zapraszamy wszystkich miłośników piłki siatkowej do aktywnego kibicowania naszym zawodników, postaramy się grać jak najlepiej.

Zapytany o obawy przed pierwszą potyczką, trener LKS Bobowa odpowiada: – Każdego przeciwnika szanujemy. każdy mecz jest dla nas ważny. Koncentrujemy się głównie na tym abyśmy grali dobry mecz. Każdy przeciwnik jest groźny i każdy jest nastawiony na zwycięstwo. Pierwszy mecz w rozgrywkach, zawsze jest trudny i nieprzewidywalny.

Partnerem drużyny LKS Bobowa jak również sponsorem naszych siatkarskich relacji jest OSTOJA – Hotel&Restaurant.

fot. ilustracyjne

mIMG_3558

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy